Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wydarzenia w firmie

Widzimy się na Dach Forum! Blachy Pruszyński Złotym Sponsorem.

Dach Forum 2023, Pruszynski

Już za dwa dni będziemy mieli okazję do spotkania na wyjątkowym wydarzeniu branżowym. Czternastego stycznia, w Kielcach będą miały miejsce targi – Dach Forum. Jest to najważniejsze wydarzenie dedykowane stricte sektorowi pokryć dachowych i profesjonalistom branży dekarskiej. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na takim wydarzeniu, którego mamy przyjemność być Złotym Sponsorem.

Najistotniejsza dla nas jest jednak szansa na bezpośrednie spotkanie z tymi ludźmi, którzy na co dzień mają do czynienia z naszymi produktami, czyli mistrzami fachu dekarskiego. Nie zabraknie zapewne także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pokryciami dachowymi. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do naszego stoiska na targach, a zapewniamy, że przygotowaliśmy moc atrakcji.

Dla tych, dla których najważniejsza jest wiedza i merytoryka – przygotowaliśmy Strefę Pokazów: gdzie nasi ambasadorzy i mistrzowie dekarstwa pokażą na żywo jak montować niektóre nasze wyroby. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, konsultacji, a także zapisać się na przyszłe szkolenia pełnowymiarowe, które realizujemy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy.

Dla tych, którzy po solidnej dawce merytoryki chcieliby się chwilę zrelaksować, mamy Fun Strefę pełną atrakcji dla małych i dużych… zwłaszcza dla tych dużych, którzy zachowali w sobie coś z dziecięcych lat ;-).

Na koniec nowość z naszej strony, postanowiliśmy przygotować także coś dedykowanego dla płci pięknej, którą reprezentują najczęściej żony, partnerki czy córki dekarzy. Na naszym stoisku znajdą one Salon Piękności, gdzie nasze ekspertki będą udziały porad kosmetycznych, a także pokazów profesjonalnego makijażu.

Zapowiada się wyjątkowo i liczymy na Państwa obecność!


Kiedy: 14-15 stycznia 2023

Gdzie: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, hale E, F, G

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności