Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wydarzenia w firmie

Widzimy się na Dach Forum! Blachy Pruszyński Złotym Sponsorem.

Dach Forum 2023, Pruszynski

Już za dwa dni będziemy mieli okazję do spotkania na wyjątkowym wydarzeniu branżowym. Czternastego stycznia, w Kielcach będą miały miejsce targi – Dach Forum. Jest to najważniejsze wydarzenie dedykowane stricte sektorowi pokryć dachowych i profesjonalistom branży dekarskiej. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na takim wydarzeniu, którego mamy przyjemność być Złotym Sponsorem.

Najistotniejsza dla nas jest jednak szansa na bezpośrednie spotkanie z tymi ludźmi, którzy na co dzień mają do czynienia z naszymi produktami, czyli mistrzami fachu dekarskiego. Nie zabraknie zapewne także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pokryciami dachowymi. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do naszego stoiska na targach, a zapewniamy, że przygotowaliśmy moc atrakcji.

Dla tych, dla których najważniejsza jest wiedza i merytoryka – przygotowaliśmy Strefę Pokazów: gdzie nasi ambasadorzy i mistrzowie dekarstwa pokażą na żywo jak montować niektóre nasze wyroby. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, konsultacji, a także zapisać się na przyszłe szkolenia pełnowymiarowe, które realizujemy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy.

Dla tych, którzy po solidnej dawce merytoryki chcieliby się chwilę zrelaksować, mamy Fun Strefę pełną atrakcji dla małych i dużych… zwłaszcza dla tych dużych, którzy zachowali w sobie coś z dziecięcych lat ;-).

Na koniec nowość z naszej strony, postanowiliśmy przygotować także coś dedykowanego dla płci pięknej, którą reprezentują najczęściej żony, partnerki czy córki dekarzy. Na naszym stoisku znajdą one Salon Piękności, gdzie nasze ekspertki będą udziały porad kosmetycznych, a także pokazów profesjonalnego makijażu.

Zapowiada się wyjątkowo i liczymy na Państwa obecność!


Kiedy: 14-15 stycznia 2023

Gdzie: ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, hale E, F, G

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności