Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Cztery prestiżowe nagrody w rankingu ASM Budowlana marka roku 2022

Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022 Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021 5 statuetek dla Blachy Pruszyński Szkolenia dekarskie Targi budowlane Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022 Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021

Pozycję rynkową buduje się latami, podobnie jak uznanie fachowców, mistrzów dekarstwa czy dystrybutorów. Wpływa na nią wiele czynników w tym jakość produktu, jego trwałość, zaawansowanie technologiczne zastosowanych rozwiązań czy ogólna satysfakcja klientów wynikająca z obsługi.

Właśnie te, a także inne istotne wymiary są mierzone w badaniach, które co roku realizuje ASM Research, na podstawie, których tworzony jest ranking Budowlanej Marki Roku a także Budowlany Champion Roku. W naszej firmie, Pruszyński sp. z o.o., lidera rynku blaszanych pokryć dachowych i wyrobów konstrukcyjnych, skupiamy się przede wszystkim na ścisłej współpracy z rynkiem i zadowoleniu klienta końcowego. Niemniej niezależne badanie weryfikujące efekty tej wytężonej, całorocznej pracy, jest zawsze cennym punktem odniesienia. Zwłaszcza, że podobnie jak w zeszłym roku, z olbrzymią przyjemnością, możemy Państwa poinformować, że za rok 2022 aż 4 statuetki powędrowały w naszej ręce.

Zdobyliśmy tytuł złotego championa roku 2022 dla całej firmy, a także nagrody w kategoriach szczegółowych w tym, w niezwykle dla nas ważnych – blaszane pokrycia dachowe (Złota Budowlana Marka roku 2022) oraz blachy modułowe (Srebrna Budowlana Marka roku 2022). Te wyróżnienia na pewno zmotywują nas do co najmniej równie ciężkiej pracy przez najbliższy rok, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku i wymaganiom klientów – i pozostać pierwszym wyborem na Polskim rynku, jeśli chodzi o blaszane pokrycia dachowe.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności