Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Cztery prestiżowe nagrody w rankingu ASM Budowlana marka roku 2022

Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022 Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021 5 statuetek dla Blachy Pruszyński Szkolenia dekarskie Targi budowlane Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022 Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021

Pozycję rynkową buduje się latami, podobnie jak uznanie fachowców, mistrzów dekarstwa czy dystrybutorów. Wpływa na nią wiele czynników w tym jakość produktu, jego trwałość, zaawansowanie technologiczne zastosowanych rozwiązań czy ogólna satysfakcja klientów wynikająca z obsługi.

Właśnie te, a także inne istotne wymiary są mierzone w badaniach, które co roku realizuje ASM Research, na podstawie, których tworzony jest ranking Budowlanej Marki Roku a także Budowlany Champion Roku. W naszej firmie, Pruszyński sp. z o.o., lidera rynku blaszanych pokryć dachowych i wyrobów konstrukcyjnych, skupiamy się przede wszystkim na ścisłej współpracy z rynkiem i zadowoleniu klienta końcowego. Niemniej niezależne badanie weryfikujące efekty tej wytężonej, całorocznej pracy, jest zawsze cennym punktem odniesienia. Zwłaszcza, że podobnie jak w zeszłym roku, z olbrzymią przyjemnością, możemy Państwa poinformować, że za rok 2022 aż 4 statuetki powędrowały w naszej ręce.

Zdobyliśmy tytuł złotego championa roku 2022 dla całej firmy, a także nagrody w kategoriach szczegółowych w tym, w niezwykle dla nas ważnych – blaszane pokrycia dachowe (Złota Budowlana Marka roku 2022) oraz blachy modułowe (Srebrna Budowlana Marka roku 2022). Te wyróżnienia na pewno zmotywują nas do co najmniej równie ciężkiej pracy przez najbliższy rok, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku i wymaganiom klientów – i pozostać pierwszym wyborem na Polskim rynku, jeśli chodzi o blaszane pokrycia dachowe.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności