Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Byśkiniewicz i Siatkowski nie zdejmują nogi z gazu! Drugie miejsce na Rajdzie Śląska!

Rajd Slaska 2023, TVN Turbo Rally Team

Ciężka praca, determinacja, pasja i świetna współpraca całego zespołu na czele z Łukaszem Byśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim – trudno inaczej wytłumaczyć fenomenalną passę zespołu rajdowego, TVN Turbo Rally Team, który wspieramy już od kilku lat. W niedawno zakończonym (8-10 września 2023) Rajdzie Śląska, będącego przedostatnim etapem tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, nasz duet dojechał na mocnym drugim miejscu. Co więcej do wygranej załogi, Kacpra Wróblewskiego i Jakuba Wróbla, dzieliło ich tylko 5,1 sek.!

Rajdowy duet pojechał ostro i dynamicznie już od początku imprezy, a walka o każde miejsce na podium trwała od pierwszych metrów startu do samego końca ostatniego etapu. Co podkreślał Łukasz Byśkiniewicz w relacji po rajdzie, była to bardzo trudna impreza, trasy były niezwykle wymagające, mimo, że w dużej mierze był to rajd „asfaltowy”, gdzie Łukasz doskonale sobie radzi i jest to jego preferowana nawierzchnia. Niemniej znaczna część tras prowadziła wąskimi drogami, terenów pokopalniowych, także nawierzchnie były pełne dziur, ubytków czy 'hopek’, zmuszając załogi do maksymalnego skupienia i precyzyjnej kalkulacji dynamicznych etapów rajdu. O doskonałej formie, jaką prezentuje Łukasz, może choćby świadczyć fakt, że wygrał on wspólnie z Danielem, pierwszy odcinek specjalny – rozgrywany pod Katowickim Spodkiem. Wprawdzie nie jest to legendarne Kryterium Asów na Karowej (które Łukaszowi udało się już raz wygrać!), ale wciąż był to bardzo widowiskowy i trudny odcinek specjalny, a dodatkowo dostarczył mnóstwa emocji mieszkańcom Katowic.

Z niecierpliwością wyczekujemy ostatniego etapu RSMP2023 – czyli rajdu Wisły. Nie ukrywamy, że załoga TVN Turbo Rally Team swoją genialną postawą i wynikami narobiła nam wielkiego smaku na wynik w czołowej trójce klasyfikacji generalnej na koniec sezonu. Choć pierwsze miejsce po Rajdzie Śląska już zapewnili sobie Grzegorz Grzyb z Adamem Biniędą, nasz rajdowy duet ma bardzo mocne drugie miejsce. Łukasz sam przyznał, że miniony Rajd Śląska był jego życiowym przejazdem i jest bardzo zadowolony z finalnego wyniku, ale my wierzymy, że jeszcze nas zaskoczy na ostatniej edycji i pojedzie jeszcze lepiej niż w miniony weekend. Czego oczywiście serdecznie mu życzymy i nieodmiennie trzymamy kciuki za cały zespół TVN Turbo Rally Team, do czego też Państwa zachęcamy!

Jak zwykle poniżej przedstawiamy fotorelację z rajdu wraz krótkim filmem relacjonującym dokonania Łukasza i Daniela na śląskich trasach.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności