Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Byśkiniewicz i Siatkowski nie zdejmują nogi z gazu! Drugie miejsce na Rajdzie Śląska!

Rajd Slaska 2023, TVN Turbo Rally Team

Ciężka praca, determinacja, pasja i świetna współpraca całego zespołu na czele z Łukaszem Byśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim – trudno inaczej wytłumaczyć fenomenalną passę zespołu rajdowego, TVN Turbo Rally Team, który wspieramy już od kilku lat. W niedawno zakończonym (8-10 września 2023) Rajdzie Śląska, będącego przedostatnim etapem tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, nasz duet dojechał na mocnym drugim miejscu. Co więcej do wygranej załogi, Kacpra Wróblewskiego i Jakuba Wróbla, dzieliło ich tylko 5,1 sek.!

Rajdowy duet pojechał ostro i dynamicznie już od początku imprezy, a walka o każde miejsce na podium trwała od pierwszych metrów startu do samego końca ostatniego etapu. Co podkreślał Łukasz Byśkiniewicz w relacji po rajdzie, była to bardzo trudna impreza, trasy były niezwykle wymagające, mimo, że w dużej mierze był to rajd „asfaltowy”, gdzie Łukasz doskonale sobie radzi i jest to jego preferowana nawierzchnia. Niemniej znaczna część tras prowadziła wąskimi drogami, terenów pokopalniowych, także nawierzchnie były pełne dziur, ubytków czy 'hopek’, zmuszając załogi do maksymalnego skupienia i precyzyjnej kalkulacji dynamicznych etapów rajdu. O doskonałej formie, jaką prezentuje Łukasz, może choćby świadczyć fakt, że wygrał on wspólnie z Danielem, pierwszy odcinek specjalny – rozgrywany pod Katowickim Spodkiem. Wprawdzie nie jest to legendarne Kryterium Asów na Karowej (które Łukaszowi udało się już raz wygrać!), ale wciąż był to bardzo widowiskowy i trudny odcinek specjalny, a dodatkowo dostarczył mnóstwa emocji mieszkańcom Katowic.

Z niecierpliwością wyczekujemy ostatniego etapu RSMP2023 – czyli rajdu Wisły. Nie ukrywamy, że załoga TVN Turbo Rally Team swoją genialną postawą i wynikami narobiła nam wielkiego smaku na wynik w czołowej trójce klasyfikacji generalnej na koniec sezonu. Choć pierwsze miejsce po Rajdzie Śląska już zapewnili sobie Grzegorz Grzyb z Adamem Biniędą, nasz rajdowy duet ma bardzo mocne drugie miejsce. Łukasz sam przyznał, że miniony Rajd Śląska był jego życiowym przejazdem i jest bardzo zadowolony z finalnego wyniku, ale my wierzymy, że jeszcze nas zaskoczy na ostatniej edycji i pojedzie jeszcze lepiej niż w miniony weekend. Czego oczywiście serdecznie mu życzymy i nieodmiennie trzymamy kciuki za cały zespół TVN Turbo Rally Team, do czego też Państwa zachęcamy!

Jak zwykle poniżej przedstawiamy fotorelację z rajdu wraz krótkim filmem relacjonującym dokonania Łukasza i Daniela na śląskich trasach.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności