Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Byśkiniewicz i Siatkowski przygotowują się do rajdu podlaskiego

Byśkiniewicz i Siatkowski przygotowują się do rajdu podlaskiego

Tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski składa się z 9ciu rajdów. Pewną nowością jest podział na część szutrową i asfaltową. Jedną z tych pierwszych klasyfikacji jest Rajd Podlaski, to już 41. edycja tego rajdu i jest to debiut tej lokalizacji w klasyfikacji mistrzostw. Wprawdzie rajd ma wieloletnią tradycję, ale póki co był to rajd okręgowy i lokalny. 

Nasza załoga, TVN Turbo Rally Team oczywiście, stanie w szaranki a zapowiada się prawdziwa uczta rajdowa. W samej tylko topowej klasie, w której startują Łukasz i Daniel, do rajdu zgłosiło się 18 aut (Rally2/R5), prawie połowa wszystkich aut to pojazdy z napędem na 4 koła. Jak wskazuje Łukasz, szutr to zawsze bardzo widowiskowa nawierzchnia, ale też bywa nieprzewidywalna. Szczególnie rejon podlaski, gdzie nawet 1-, 2- dniowe opady potrafią stworzyć koleiny i uczynić trasę chwilami mocno grząską. Niemniej jako Blachy Pruszyński trzymamy kciuki za naszą załogę i wierzymy w to, że doświadczenie Łukasza i Daniela pozwoli im zająć topową pozycję. Zwłaszcza, że Daniel, pochodzi z Olsztyna, a przygodę z rajdami zaczynał właśnie na szutrze, więc na pewno da z siebie wszystko by wspólnie z Łukaszem przeprowadzić auto przez wszystkie oes’y w iście mistrzowskim stylu!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności