Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Byśkiniewicz i Siatkowski przygotowują się do rajdu podlaskiego

Byśkiniewicz i Siatkowski przygotowują się do rajdu podlaskiego

Tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski składa się z 9ciu rajdów. Pewną nowością jest podział na część szutrową i asfaltową. Jedną z tych pierwszych klasyfikacji jest Rajd Podlaski, to już 41. edycja tego rajdu i jest to debiut tej lokalizacji w klasyfikacji mistrzostw. Wprawdzie rajd ma wieloletnią tradycję, ale póki co był to rajd okręgowy i lokalny. 

Nasza załoga, TVN Turbo Rally Team oczywiście, stanie w szaranki a zapowiada się prawdziwa uczta rajdowa. W samej tylko topowej klasie, w której startują Łukasz i Daniel, do rajdu zgłosiło się 18 aut (Rally2/R5), prawie połowa wszystkich aut to pojazdy z napędem na 4 koła. Jak wskazuje Łukasz, szutr to zawsze bardzo widowiskowa nawierzchnia, ale też bywa nieprzewidywalna. Szczególnie rejon podlaski, gdzie nawet 1-, 2- dniowe opady potrafią stworzyć koleiny i uczynić trasę chwilami mocno grząską. Niemniej jako Blachy Pruszyński trzymamy kciuki za naszą załogę i wierzymy w to, że doświadczenie Łukasza i Daniela pozwoli im zająć topową pozycję. Zwłaszcza, że Daniel, pochodzi z Olsztyna, a przygodę z rajdami zaczynał właśnie na szutrze, więc na pewno da z siebie wszystko by wspólnie z Łukaszem przeprowadzić auto przez wszystkie oes’y w iście mistrzowskim stylu!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności