Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Builder Super Power 2022 – nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power 2022 - nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power to szczególne wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik Builder. Przypada ono w udziale przede wszystkim menadżerom, którzy odpowiadają za sprawne i efektywne funkcjonowanie każdego większego przedsiębiorstwa. Przeprowadzają oni w firmach strategiczne procesy, ich wdrażanie, planowanie. Kultywują dobre praktyki w firmie, a także kulturę przedsiębiorstwa, która później przekłada się na jego wizerunek i pozycję na rynku. 

W tym roku konkurencja była naprawdę trudna, Sporo polskich firm z branży budowlanej, mimo niesprzyjających ostatnio warunków makro i mikroekonomicznych, dobrze radzi sobie na rynku, a pamiętajmy, że właśnie kondycja firmy jest najlepszym dowodem na sprawne zarządzanie i trafne decyzje. 

Dlatego serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom – Rafałowi Kuczyńskiemu (nagroda w kategorii Handel i Sprzedaż), a także Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu (nagroda w kategorii Badania i Rozwój) z okazji zdobycia tego wyróżnienia. Jako Blachy Pruszyński, chcielibyśmy także złożyć gratulacje wszystkim pozostałym laureatom nagród, gdyż głęboko wierzymy, że przyszłość naszej branży nie leży tylko w poszczególnych firmach, nawet największych, ale w naszym wspólnym wysiłku do podnoszenia jakości, standardów i innowacji. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności