Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Builder Super Power 2022 – nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power 2022 - nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power to szczególne wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik Builder. Przypada ono w udziale przede wszystkim menadżerom, którzy odpowiadają za sprawne i efektywne funkcjonowanie każdego większego przedsiębiorstwa. Przeprowadzają oni w firmach strategiczne procesy, ich wdrażanie, planowanie. Kultywują dobre praktyki w firmie, a także kulturę przedsiębiorstwa, która później przekłada się na jego wizerunek i pozycję na rynku. 

W tym roku konkurencja była naprawdę trudna, Sporo polskich firm z branży budowlanej, mimo niesprzyjających ostatnio warunków makro i mikroekonomicznych, dobrze radzi sobie na rynku, a pamiętajmy, że właśnie kondycja firmy jest najlepszym dowodem na sprawne zarządzanie i trafne decyzje. 

Dlatego serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom – Rafałowi Kuczyńskiemu (nagroda w kategorii Handel i Sprzedaż), a także Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu (nagroda w kategorii Badania i Rozwój) z okazji zdobycia tego wyróżnienia. Jako Blachy Pruszyński, chcielibyśmy także złożyć gratulacje wszystkim pozostałym laureatom nagród, gdyż głęboko wierzymy, że przyszłość naszej branży nie leży tylko w poszczególnych firmach, nawet największych, ale w naszym wspólnym wysiłku do podnoszenia jakości, standardów i innowacji. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności