Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Builder Super Power 2022 – nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power 2022 - nasi menadżerowie wśród laureatów

Builder Super Power to szczególne wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik Builder. Przypada ono w udziale przede wszystkim menadżerom, którzy odpowiadają za sprawne i efektywne funkcjonowanie każdego większego przedsiębiorstwa. Przeprowadzają oni w firmach strategiczne procesy, ich wdrażanie, planowanie. Kultywują dobre praktyki w firmie, a także kulturę przedsiębiorstwa, która później przekłada się na jego wizerunek i pozycję na rynku. 

W tym roku konkurencja była naprawdę trudna, Sporo polskich firm z branży budowlanej, mimo niesprzyjających ostatnio warunków makro i mikroekonomicznych, dobrze radzi sobie na rynku, a pamiętajmy, że właśnie kondycja firmy jest najlepszym dowodem na sprawne zarządzanie i trafne decyzje. 

Dlatego serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom – Rafałowi Kuczyńskiemu (nagroda w kategorii Handel i Sprzedaż), a także Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu (nagroda w kategorii Badania i Rozwój) z okazji zdobycia tego wyróżnienia. Jako Blachy Pruszyński, chcielibyśmy także złożyć gratulacje wszystkim pozostałym laureatom nagród, gdyż głęboko wierzymy, że przyszłość naszej branży nie leży tylko w poszczególnych firmach, nawet największych, ale w naszym wspólnym wysiłku do podnoszenia jakości, standardów i innowacji. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności