Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Budowlana Marka Roku po raz kolejny dla Blachy Pruszyński

Budowlana Marka Roku po raz kolejny dla Blachy Pruszyński

Centrum Badań i Analiz Rynku co roku tworzy ranking najlepszych materiałów budowlanych oraz Generalnych Wykonawców działających w Polsce. Jest to konkurs o niezależnym charakterze. Badanie rynku opiera się na opinii wykonawców na temat wyrobów budowlanych – to oni sugerują, który producent zasługuje na zaufanie.

W sumie Grupa Pruszyński zdobyła 5 statuetek: Firma Blachy Pruszyński

  • Złoty Champion Roku w kategorii „Pokrycia dachowe blaszane
  • Złota Budowlana Marka Roku „Pokrycia dachowe blaszane
  • Srebrna Budowlana Marka Roku w kategorii „Blacha Modułowa

Firma System Pruszyński NIAGARA:

  • Srebrna Budowlaną Marką Roku w kategorii „Systemy rynnowe”.


Ostatnia statuetka: „Marketer XXI wieku”, powędrowała do konkretnej osoby – dyrektor marketingu Małgorzaty Lubczyńskiej – za dotychczasowe osiągnięcia na stanowisku. Odbierając zasłużoną nagrodę, pani Małgorzata podziękowała także osobom z zespołu pracującego na ten sukces. Odzwierciedla to podejście naszej firmy do budowania biznesu – wiemy doskonale, że tak ogromne wyróżnienie dla firmy to oznaka zaufania ze strony klientów, wsłuchiwania się w ich potrzeby, w ich oczekiwania i ciągłej współpracy. Pozwala to nam z jednej strony zaoferować doskonały produkt, a z drugiej zadbać także o wykonawców i partnerów biznesowych – to nasz wspólny sukces. Dzięki temu Blachy Pruszyński jest przedsiębiorstwem z ponad 35-letnim stażem, które ciągle umacnia swoją pozycję na rynku. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności