Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Budowlana Marka Roku po raz kolejny dla Blachy Pruszyński

Budowlana Marka Roku po raz kolejny dla Blachy Pruszyński

Centrum Badań i Analiz Rynku co roku tworzy ranking najlepszych materiałów budowlanych oraz Generalnych Wykonawców działających w Polsce. Jest to konkurs o niezależnym charakterze. Badanie rynku opiera się na opinii wykonawców na temat wyrobów budowlanych – to oni sugerują, który producent zasługuje na zaufanie.

W sumie Grupa Pruszyński zdobyła 5 statuetek: Firma Blachy Pruszyński

  • Złoty Champion Roku w kategorii „Pokrycia dachowe blaszane
  • Złota Budowlana Marka Roku „Pokrycia dachowe blaszane
  • Srebrna Budowlana Marka Roku w kategorii „Blacha Modułowa

Firma System Pruszyński NIAGARA:

  • Srebrna Budowlaną Marką Roku w kategorii „Systemy rynnowe”.


Ostatnia statuetka: „Marketer XXI wieku”, powędrowała do konkretnej osoby – dyrektor marketingu Małgorzaty Lubczyńskiej – za dotychczasowe osiągnięcia na stanowisku. Odbierając zasłużoną nagrodę, pani Małgorzata podziękowała także osobom z zespołu pracującego na ten sukces. Odzwierciedla to podejście naszej firmy do budowania biznesu – wiemy doskonale, że tak ogromne wyróżnienie dla firmy to oznaka zaufania ze strony klientów, wsłuchiwania się w ich potrzeby, w ich oczekiwania i ciągłej współpracy. Pozwala to nam z jednej strony zaoferować doskonały produkt, a z drugiej zadbać także o wykonawców i partnerów biznesowych – to nasz wspólny sukces. Dzięki temu Blachy Pruszyński jest przedsiębiorstwem z ponad 35-letnim stażem, które ciągle umacnia swoją pozycję na rynku. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności