Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Budowlana marka roku – najważniejszy ranking branżowy

W branży budowalnej, podobnie jak w wielu innych jakość ma znaczenie. Przy inwestycjach, które często liczone są w setkach czy milionach złotych, wybór właściwego i jakościowego produktu ma kolosalne wrażenie. Jednak także w wypadku inwestycji konsumenckich takich jak dom jednorodzinny, garaż, dom letniskowy czy choćby warsztat – też chcemy mieć pewność, że produkt, który wybraliśmy to nie przysłowiowy bubel, tylko oferta, której jakości można ufać i odpowiada na nasze potrzeby. 

Jak upewnić się, że produkt spełnia nasze oczekiwania? Jednym z czynników, które na pewno warto wziać pod uwagę są branżowe certyfikaty i atesty potwierdzone przez niezależne źródła. W wypadku naszej branży, jedną z najważniejszych klasyfikacji materiałów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku jest ranking Budowlana Marka Roku. Jest on realizowany już od 2004 roku przez instytut ASM Research Solutions Strategy. To co wyróżnia ten ranking to jego merytoryczne podstawy. Uzyskanie tytułu w tej prestiżowej klasyfikacji jest wynikiem badań realizowanych zarówno na grupie odbiorców końcowych, ekspertów jak i wykonawców, którzy oceniają jakość, przydatność i trwałość zgłoszonych produktów. Daje ona zatem miarodajny obraz i ocenę produktów. Co więcej w badaniach poprzedzających ranking, respondenci sami muszą wymienić marki i produkty, a nie wybrać je z listy. Nie ma tu zatem mowy o sugerowaniu odpowiedzi. 

Jako firma i grupa Pruszyński Sp. z o.o. od lat przystępuje do tego rankingu, bacznie zwracjąc uwagę na jego wyniki. Opinia i ocena naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie, bo decyduje o tym, czy chętnie sięgną oni po raz kolejny po naszą ofertę, czy polecą nasze produkty innym klientom. Tym bardziej ogromnie satysfakcjonujace są dla nas wyniki, w których nasze marki wielokrotnie uzyskują złote i srebrne laury. Co więcej te wyniki nie są efektem przypadku – konsekwentnie od wielu lat nasze marki pojawiają się na topowych pozycjach w tym rankingu. Czy to za określoną kategorię – np. blachodachówki panelowe czy pokrycia dachowe lekkie czy za konkretne produkty jak np. rynny NIAGARA Kwadratowa. Wszystkie te wyróżnienia potwierdzają to co jest naszym celem od początku istnienia naszej firmy – być liderem najlepszych pokryć dachowych i ściennych.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności