Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Budma 30 – spotkajmy się na najważniejszym wydarzeniu branżowym!

Budma 30 - spotkajmy się na najważniejszym wydarzeniu branżowym!

Targi Budma, to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w roku. Jego organizatorem są Miedzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) i mają miejsce w centrum Poznania. Tegoroczna edycja ma szczególne znaczenie, po pierwsze to już 30ta edycja tego wydarzenia, a po drugie, pierwsza, którą udało się zorganizować po rocznej przerwie wynikającej z sytuacji epidemiologicznej. Naturalnie nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć Blachy Pruszyński – lidera branży pokryć dachowych w Polsce. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali numer 6, gdzie znajdą Państwo naszych pracowników, mnóstwo ciekawych informacji na temat naszych produktów, okazję do porozmawiania, spotkania się na żywo, omówienia możliwości współpracy a także naszych planów na najbliższy rok, a jest o czym mówić! Nie zabraknie także drobnych przekąsek czy czegośdo picia. Dla naszych gości przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje! Będzie okazja zwiedzić nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe (MCS), spotkać się z naszymi ambasadorami, w tym z Mariuszem Pudzianem czy Damianem Janikowskim czy Laurą Grzyb. A to jeszcze nie wszystko! 

Podczas Budmy30 będzie miała miejsce uroczysta gala wręczenia Złotych Medali MTP – w tym dla dwóch naszych produktów.

Spotkajmy się na Budmie30, zapraszamy do odwiedzin w hali numer  6 , stoisko   36 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności