Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Budma 30 – spotkajmy się na najważniejszym wydarzeniu branżowym!

Budma 30 - spotkajmy się na najważniejszym wydarzeniu branżowym!

Targi Budma, to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w roku. Jego organizatorem są Miedzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) i mają miejsce w centrum Poznania. Tegoroczna edycja ma szczególne znaczenie, po pierwsze to już 30ta edycja tego wydarzenia, a po drugie, pierwsza, którą udało się zorganizować po rocznej przerwie wynikającej z sytuacji epidemiologicznej. Naturalnie nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć Blachy Pruszyński – lidera branży pokryć dachowych w Polsce. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali numer 6, gdzie znajdą Państwo naszych pracowników, mnóstwo ciekawych informacji na temat naszych produktów, okazję do porozmawiania, spotkania się na żywo, omówienia możliwości współpracy a także naszych planów na najbliższy rok, a jest o czym mówić! Nie zabraknie także drobnych przekąsek czy czegośdo picia. Dla naszych gości przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje! Będzie okazja zwiedzić nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe (MCS), spotkać się z naszymi ambasadorami, w tym z Mariuszem Pudzianem czy Damianem Janikowskim czy Laurą Grzyb. A to jeszcze nie wszystko! 

Podczas Budmy30 będzie miała miejsce uroczysta gala wręczenia Złotych Medali MTP – w tym dla dwóch naszych produktów.

Spotkajmy się na Budmie30, zapraszamy do odwiedzin w hali numer  6 , stoisko   36 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności