Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Brąz dla polskich siatkarzy w Lidze Narodów

W miniony weekend, 25.07.2022 miał miejsce finał Ligi Narodów w Piłce Siatkowej mężczyzn (VNL). Podobnie jak wielu Polaków z zapartym tchem kibicowaliśmy naszej drużynie. Polscy siatkarze, pod wodzą kapitana, Bartosza Kurka, wywalczyli trzecie miejsce, a więc jest „miejsce na pudle”! To doskonały wynik, zważywszy na poziom całego turnieju i rozgrywek. Ta edycja była nawet określana mianem siatkarskiego rollercoster’a, zważywszy na ilość wyrównanych meczów i rozgrywek, które trzymały w napięciu do samego końca.

W takich sytuacjach pozostaje lekki niedosyt, że nie udało się zakończyć turnieju na wyższym miejscu, ale my w Blachy Pruszyński doskonale wiemy, że nie zawsze udaje się zająć najlepszą lokatę, natomiast to co się liczy to ciężka praca, solidność i wytrwałość, które przekładają się na wyniki w długim okresie. I tego nie można odmówić naszym siatkarzom. Wielokrotnie udowadniali, że są postrachem siatkarskich boisk i sięgali po złoto. Tym razem udało się zdobyć brązowy krążek, za co bardzo serdecznie dziękujemy, a także za te wspaniałe emocje, których nam dostarczyli przez cały turniej. Możliwość wspierania ich wysiłków, jest dla nas powodem do dumy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności