Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Brąz dla polskich siatkarzy w Lidze Narodów

W miniony weekend, 25.07.2022 miał miejsce finał Ligi Narodów w Piłce Siatkowej mężczyzn (VNL). Podobnie jak wielu Polaków z zapartym tchem kibicowaliśmy naszej drużynie. Polscy siatkarze, pod wodzą kapitana, Bartosza Kurka, wywalczyli trzecie miejsce, a więc jest „miejsce na pudle”! To doskonały wynik, zważywszy na poziom całego turnieju i rozgrywek. Ta edycja była nawet określana mianem siatkarskiego rollercoster’a, zważywszy na ilość wyrównanych meczów i rozgrywek, które trzymały w napięciu do samego końca.

W takich sytuacjach pozostaje lekki niedosyt, że nie udało się zakończyć turnieju na wyższym miejscu, ale my w Blachy Pruszyński doskonale wiemy, że nie zawsze udaje się zająć najlepszą lokatę, natomiast to co się liczy to ciężka praca, solidność i wytrwałość, które przekładają się na wyniki w długim okresie. I tego nie można odmówić naszym siatkarzom. Wielokrotnie udowadniali, że są postrachem siatkarskich boisk i sięgali po złoto. Tym razem udało się zdobyć brązowy krążek, za co bardzo serdecznie dziękujemy, a także za te wspaniałe emocje, których nam dostarczyli przez cały turniej. Możliwość wspierania ich wysiłków, jest dla nas powodem do dumy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności