Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński wśród laureatów konkursu Business Centre Club – Ambasador Polskiej Gospodarki 2023.

BCC, Ambasador Polskiej Gospodarki, Blachy Pruszynski

W ostatni wtorek miał miejsce finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jest on realizowany przez i pod auspicjami Business Centre Club (BCC), największej, najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej polskich przedsiębiorców, która działa od 1991 roku. Zrzesza ona polskich przedsiębiorców, działających jako firmy czy spółki, które w sumie zatrudniają 400 tys. pracowników, skumulowane przychody firm członkowskich to ponad 200 mld złotych a działają na terenie ponad 250 miast w Polsce.

Nasza firma należy do tej organizacji niemal od samego jej początku i wspólnie z innymi członkami prężnie działamy na rzecz rozwoju polskiego biznesu, tak na arenie wewnętrznej jak i międzynarodowej. Właśnie ten drugi aspekt był obiektem oceny w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach m.in. Eksporter, Firma Globalna, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI wieku, Marka Europejska czy Najwyższa jakość. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że decyzją Jury, zostaliśmy laureatami w kategorii Marka Europejska, czyli wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona nie tylko z Polską, ale najwyższymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Nagrody takie jak taka są dla nas, podobnie jak grono wiernych i lojalnych klientów, których ciągle przybywa, najlepszym motywatorem by ciągle dokładać najwyższych starań by nasze produkty były zawsze najwyższej jakości i najlepiej odpowiadały potrzebom rynku i klientów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyróżnienia takie jak te, są zasługą nie jednej osoby, ale wszystkich osób pracujących w Blachy Pruszyński, które wspólnie działają na rzecz kolejnych sukcesów. Wierzymy, że takie podejście jest najlepszą receptą na sukces.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności