Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński wśród laureatów konkursu Business Centre Club – Ambasador Polskiej Gospodarki 2023.

BCC, Ambasador Polskiej Gospodarki, Blachy Pruszynski

W ostatni wtorek miał miejsce finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jest on realizowany przez i pod auspicjami Business Centre Club (BCC), największej, najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej polskich przedsiębiorców, która działa od 1991 roku. Zrzesza ona polskich przedsiębiorców, działających jako firmy czy spółki, które w sumie zatrudniają 400 tys. pracowników, skumulowane przychody firm członkowskich to ponad 200 mld złotych a działają na terenie ponad 250 miast w Polsce.

Nasza firma należy do tej organizacji niemal od samego jej początku i wspólnie z innymi członkami prężnie działamy na rzecz rozwoju polskiego biznesu, tak na arenie wewnętrznej jak i międzynarodowej. Właśnie ten drugi aspekt był obiektem oceny w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach m.in. Eksporter, Firma Globalna, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI wieku, Marka Europejska czy Najwyższa jakość. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że decyzją Jury, zostaliśmy laureatami w kategorii Marka Europejska, czyli wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona nie tylko z Polską, ale najwyższymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.

Nagrody takie jak taka są dla nas, podobnie jak grono wiernych i lojalnych klientów, których ciągle przybywa, najlepszym motywatorem by ciągle dokładać najwyższych starań by nasze produkty były zawsze najwyższej jakości i najlepiej odpowiadały potrzebom rynku i klientów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyróżnienia takie jak te, są zasługą nie jednej osoby, ale wszystkich osób pracujących w Blachy Pruszyński, które wspólnie działają na rzecz kolejnych sukcesów. Wierzymy, że takie podejście jest najlepszą receptą na sukces.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności