Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Blachy Pruszyński wspiera żużel!

Blachy Pruszyński wspiera żużel!

Blachy Pruszyński aktywnie angażuje się w rozwój dyscyplin sportowych w tym sportów motorowych, które są bliskie nie tylko naszym klientom, ale także naszym własnym pracownikom. Począwszy od nowego sezonu 2022 wznawiamy współpracę z łódzkim Klubem Żużlowym „Orzeł”. Łódzki żużel z roku na rok podnosi swój poziom i zależy nam by ten trend się utrzymał. W przeszłości mieliśmy już okazję razem współpracować i cieszymy się, że możemy ponownie nawiązać współpracę z ludzkim klubem. Jak to komentuje Stanisław Kałużny z naszej firmy: 

Po kilku latach przerwy wracamy do współpracy z Klubem Żużlowym Orzeł Łódź. Obserwujemy rozwój tej dyspcypliny sportowej już od dłuższego czasu. Zdecydowanie można powiedzieć, że z roku na rok poziom żużla w Łodzi stale rośnie. W tym sezonie wspólnie trzymamy kciuki i liczymy na dobre wyniki. Jako firma od lat wspieramy różne dyscypliny sportowe. Zawsze entuzjastycznie podchodzimy do kolejnych projektów – związanych z grą zespołową, walką na ringu czy motoryzacją

Dla wszystkich fanów „czarnych wyścigów” przypominamy, że sezon w łódzkiej Moto Arenie rozpoczyna się już 9go kwietnia meczem z ROW Rybnik. Do zobaczenia na trybunach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności