Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Blachy Pruszyński wspiera żużel!

Blachy Pruszyński wspiera żużel!

Blachy Pruszyński aktywnie angażuje się w rozwój dyscyplin sportowych w tym sportów motorowych, które są bliskie nie tylko naszym klientom, ale także naszym własnym pracownikom. Począwszy od nowego sezonu 2022 wznawiamy współpracę z łódzkim Klubem Żużlowym „Orzeł”. Łódzki żużel z roku na rok podnosi swój poziom i zależy nam by ten trend się utrzymał. W przeszłości mieliśmy już okazję razem współpracować i cieszymy się, że możemy ponownie nawiązać współpracę z ludzkim klubem. Jak to komentuje Stanisław Kałużny z naszej firmy: 

Po kilku latach przerwy wracamy do współpracy z Klubem Żużlowym Orzeł Łódź. Obserwujemy rozwój tej dyspcypliny sportowej już od dłuższego czasu. Zdecydowanie można powiedzieć, że z roku na rok poziom żużla w Łodzi stale rośnie. W tym sezonie wspólnie trzymamy kciuki i liczymy na dobre wyniki. Jako firma od lat wspieramy różne dyscypliny sportowe. Zawsze entuzjastycznie podchodzimy do kolejnych projektów – związanych z grą zespołową, walką na ringu czy motoryzacją

Dla wszystkich fanów „czarnych wyścigów” przypominamy, że sezon w łódzkiej Moto Arenie rozpoczyna się już 9go kwietnia meczem z ROW Rybnik. Do zobaczenia na trybunach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności