Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński partnerem głównym konkursu i gali Teraz Polska.

Gala Teraz Polska 2023, sponsorzy

Godła Teraz Polska nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, o ile nie najbardziej rozpoznawalny symbol polskich firm i produktów, które osiągnęły sukces i oferują najwyższą jakość produktów i usług. Do tej pory we wszystkich edycjach tego konkursu wzięło udział aż 6tys. podmiotów i nagrodzonych zostało ponad 810 różnych produktów, usług czy innowacji. Symbol ten jest nie tylko wyjątkowym wyróżnieniem, ale także dla konsumentów gwarantem wiarygodności i jakości produktów czy usług, które sygnuje.

Nasze produkty również swego czasu znalazły się w tym niezwykle cennym gronie, z czego przykładem jest blachodachówka SZAFIR. Głęboko wierzymy, że każda odpowiedzialna społecznie marka, powinna także angażować się w rozwój całego kraju i gospodarki. Wychodząc z tego założenia – w tym roku wsparliśmy tegoroczną edycję tego konkursu będąc jednym z dwóch głównych jego partnerów. Na własnym przykładzie wiemy jak docenienie produktu czy usługi, przez jury Teraz Polska potrafi uwiarygodnić w oczach konsumentów, produkty, które dzięki swoim niewątpliwym zaletom, zasługują na wyróżnienie i zwrócenie uwagi kupujących. Dlatego chętnie wsparliśmy tą inicjatywę, by pomóc także innym polskim produktom, mocniej zaistnieć na dzisiejszym, jakże konkurencyjnym rynku.

Na tegorocznej gali, wieńczącej 33cią już edycję konkursu nagrodzono 22 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie) i trzeba przyznać, że konkurencja była bardzo wyrównana. Na uwagę zasługuje też fakt, że w tej edycji sporo nagród powędrowało na ręce przedstawicieli firm, których produkty lub usługi mają duży wpływ na ludzi i ich zdrowie czy sytuację. Pośród innych można by tutaj wymienić – blok do chirurgii małoinwazyjnej, technologię trójmiarowej wizualizacji obrazowych danych diagnostycznych czy program dla osób niemogących się porozumiewać. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firm!

Szczegółowe informacje o nagrodach i zwycięzcach można znaleźć na stronie fundacji Teraz Polska

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności