Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Blachy Pruszyński partnerem głównym konkursu i gali Teraz Polska.

Gala Teraz Polska 2023, sponsorzy

Godła Teraz Polska nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, o ile nie najbardziej rozpoznawalny symbol polskich firm i produktów, które osiągnęły sukces i oferują najwyższą jakość produktów i usług. Do tej pory we wszystkich edycjach tego konkursu wzięło udział aż 6tys. podmiotów i nagrodzonych zostało ponad 810 różnych produktów, usług czy innowacji. Symbol ten jest nie tylko wyjątkowym wyróżnieniem, ale także dla konsumentów gwarantem wiarygodności i jakości produktów czy usług, które sygnuje.

Nasze produkty również swego czasu znalazły się w tym niezwykle cennym gronie, z czego przykładem jest blachodachówka SZAFIR. Głęboko wierzymy, że każda odpowiedzialna społecznie marka, powinna także angażować się w rozwój całego kraju i gospodarki. Wychodząc z tego założenia – w tym roku wsparliśmy tegoroczną edycję tego konkursu będąc jednym z dwóch głównych jego partnerów. Na własnym przykładzie wiemy jak docenienie produktu czy usługi, przez jury Teraz Polska potrafi uwiarygodnić w oczach konsumentów, produkty, które dzięki swoim niewątpliwym zaletom, zasługują na wyróżnienie i zwrócenie uwagi kupujących. Dlatego chętnie wsparliśmy tą inicjatywę, by pomóc także innym polskim produktom, mocniej zaistnieć na dzisiejszym, jakże konkurencyjnym rynku.

Na tegorocznej gali, wieńczącej 33cią już edycję konkursu nagrodzono 22 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie) i trzeba przyznać, że konkurencja była bardzo wyrównana. Na uwagę zasługuje też fakt, że w tej edycji sporo nagród powędrowało na ręce przedstawicieli firm, których produkty lub usługi mają duży wpływ na ludzi i ich zdrowie czy sytuację. Pośród innych można by tutaj wymienić – blok do chirurgii małoinwazyjnej, technologię trójmiarowej wizualizacji obrazowych danych diagnostycznych czy program dla osób niemogących się porozumiewać. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firm!

Szczegółowe informacje o nagrodach i zwycięzcach można znaleźć na stronie fundacji Teraz Polska

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności