Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Blachy Pruszyński – oddział Rzeszów. Informacja o lokalizacji

Niekiedy zdarzają się sytuacje w prowadzeniu tak dużej firmy jak nasza, które są zupełnie niezależne od najlepszych nawet intencji i działań pracowników. Od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy od naszych klientów sygnały, że lokalizacja wskazywana przez Google Maps nie pokrywa się z realnym miejscem funkcjonowania oddziału. Nastręczało to niestety naszym klientom sporo problemów, zwłaszcza w wypadku odbioru zamówień, szczególnie tych większych, wymagających transportu składem wieloosiowym. 
Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, że podjęliśmy skuteczne działania w tej kwestii u właściciela usługi google maps i obecnie lokalizacja, którą znajdą Państwo w google maps jest poprawna. Na miejscu oczywiście w gotowości czekają na Państwa pracownicy oddziału Rzeszów, którzy pomogą w każdej interesującej kwestii. 
Niezależnie od zmian na mapie, oczywiście zachęcamy do odwiedzin naszego oddziału, który stosunkowo niedawno zyskał własnie nową i nowoczesną siedzibę. Na miejscu znajdziecie Państwa oprócz wsparcia naszych pracowników, także liczne wystawki, próbki i inne materiały, które pozwolą lepiej zapoznać się z naszymi produktami. 

Właściwą lokalizację oddziału znajdą Państwo także w naszej zakładce KONTAKT.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności