Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Blachy Pruszyński – oddział Rzeszów. Informacja o lokalizacji

Niekiedy zdarzają się sytuacje w prowadzeniu tak dużej firmy jak nasza, które są zupełnie niezależne od najlepszych nawet intencji i działań pracowników. Od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy od naszych klientów sygnały, że lokalizacja wskazywana przez Google Maps nie pokrywa się z realnym miejscem funkcjonowania oddziału. Nastręczało to niestety naszym klientom sporo problemów, zwłaszcza w wypadku odbioru zamówień, szczególnie tych większych, wymagających transportu składem wieloosiowym. 
Z przyjemnością możemy Państwa poinformować, że podjęliśmy skuteczne działania w tej kwestii u właściciela usługi google maps i obecnie lokalizacja, którą znajdą Państwo w google maps jest poprawna. Na miejscu oczywiście w gotowości czekają na Państwa pracownicy oddziału Rzeszów, którzy pomogą w każdej interesującej kwestii. 
Niezależnie od zmian na mapie, oczywiście zachęcamy do odwiedzin naszego oddziału, który stosunkowo niedawno zyskał własnie nową i nowoczesną siedzibę. Na miejscu znajdziecie Państwa oprócz wsparcia naszych pracowników, także liczne wystawki, próbki i inne materiały, które pozwolą lepiej zapoznać się z naszymi produktami. 

Właściwą lokalizację oddziału znajdą Państwo także w naszej zakładce KONTAKT.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności