Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Dołączyliśmy do grona wspierających turniej Siatkówki Plażowej w Przysusze

Beach Volley Tour, Przysucha, 2023

Turniej w Przysusze był jednym z etapów cyklu ORLEN Beach Volley Tour, stanowiącego eliminacje mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Wcześniej w ramach tego cyklu rozegrano zawody w Sulejowie, Stalowej Woli i Olsztynie, które przyciągnęły liczne grono zawodników i kibiców.

Mistrzowska rywalizacja, która miała miejsce na plaży w Przysusze, dostarczyła emocji i niezapomnianych sportowych wrażeń. Zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rywalizowali o cenne miejsce w turnieju głównym, a doświadczenie i determinacja było wyczuwalne na każdym boisku.

Podczas turnieju zorganizowano również specjalny mecz gwiazd siatkówki. Dochód z tego wydarzenia został przeznaczony na leczenie Kuby, który urodził się z rzadką wadą genetyczną. W tym wyjątkowym spotkaniu wzięli udział obecni i byli czołowi zawodnicy zarówno z siatkówki halowej, jak i plażowej. To był moment pełen sportowej pasji i dobrej woli, gdzie wszyscy zaangażowani mieli szansę wspólnie działać na rzecz pomocy potrzebującemu chłopcu.

Wspaniała atmosfera, emocjonujące spotkania i ogromne wsparcie ze strony publiczności uczyniły turniej w Przysusze niezapomnianym wydarzeniem sportowym. To z pewnością była jedna z najbardziej spektakularnych imprez w historii cyklu ORLEN Beach Volley Tour PKO, a zwycięzcy Karin Zolnercikova, Marketa Nausch, Miłosz Kruk i Michał Korycki, na zawsze zapisali się w historii tej prestiżowej imprezy. Ich triumf był dowodem na to, że ciężka praca, poświęcenie i pasja prowadzą do sukcesu na piaskowych boiskach. Gratulujemy!

Teraz, po zakończeniu turnieju w Przysusze, cała uwaga skupia się na wielkim finale zmagań, który odbędzie się w Kołobrzegu. To właśnie tam zostanie wyłoniona czołówka siatkarskich talentów, którzy powalczą o tytuły mistrzów Polski w siatkówce plażowej. Czekamy z niecierpliwością na tę wielką imprezę i zapraszamy wszystkich miłośników sportu do wspólnego kibicowania podczas finału ORLEN Beach Volley Tour.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności