Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Dołączyliśmy do grona wspierających turniej Siatkówki Plażowej w Przysusze

Beach Volley Tour, Przysucha, 2023

Turniej w Przysusze był jednym z etapów cyklu ORLEN Beach Volley Tour, stanowiącego eliminacje mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Wcześniej w ramach tego cyklu rozegrano zawody w Sulejowie, Stalowej Woli i Olsztynie, które przyciągnęły liczne grono zawodników i kibiców.

Mistrzowska rywalizacja, która miała miejsce na plaży w Przysusze, dostarczyła emocji i niezapomnianych sportowych wrażeń. Zawodnicy i zawodniczki z całej Polski rywalizowali o cenne miejsce w turnieju głównym, a doświadczenie i determinacja było wyczuwalne na każdym boisku.

Podczas turnieju zorganizowano również specjalny mecz gwiazd siatkówki. Dochód z tego wydarzenia został przeznaczony na leczenie Kuby, który urodził się z rzadką wadą genetyczną. W tym wyjątkowym spotkaniu wzięli udział obecni i byli czołowi zawodnicy zarówno z siatkówki halowej, jak i plażowej. To był moment pełen sportowej pasji i dobrej woli, gdzie wszyscy zaangażowani mieli szansę wspólnie działać na rzecz pomocy potrzebującemu chłopcu.

Wspaniała atmosfera, emocjonujące spotkania i ogromne wsparcie ze strony publiczności uczyniły turniej w Przysusze niezapomnianym wydarzeniem sportowym. To z pewnością była jedna z najbardziej spektakularnych imprez w historii cyklu ORLEN Beach Volley Tour PKO, a zwycięzcy Karin Zolnercikova, Marketa Nausch, Miłosz Kruk i Michał Korycki, na zawsze zapisali się w historii tej prestiżowej imprezy. Ich triumf był dowodem na to, że ciężka praca, poświęcenie i pasja prowadzą do sukcesu na piaskowych boiskach. Gratulujemy!

Teraz, po zakończeniu turnieju w Przysusze, cała uwaga skupia się na wielkim finale zmagań, który odbędzie się w Kołobrzegu. To właśnie tam zostanie wyłoniona czołówka siatkarskich talentów, którzy powalczą o tytuły mistrzów Polski w siatkówce plażowej. Czekamy z niecierpliwością na tę wielką imprezę i zapraszamy wszystkich miłośników sportu do wspólnego kibicowania podczas finału ORLEN Beach Volley Tour.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności