Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Podczas tegorocznej edycji Medalu Europejskiego wyróżniona została blachodachówka panelowa FIORD. Dla nas w Blachy Pruszyński nagroda ta ma szczególne znaczenie, jest ona przyznawana przez Business Centre Club – klub zrzeszający przedsiębiorców z różnych branż i regionów, charakteryzujących się rzetelnym podejściem do biznesu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Co szczególnie ważne, sama nagroda jest przyznawana w porozumieniu z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym, czyli najważniejszą dla przedsiębiorców instytucją działającą przy Komisji Europejskiej. Jest to odzwierciedleniem stałych dążeń firmy Blachy Pruszyński, by wzmocnić pozycję na rynku europejskim, na którym działamy już od kilku lat, skutecznie udawadniając, że polskie produkty w niczym nie ustępują a nawet przewyższają europejskich konkurentów.

Odznaczona medalem blachodachówka to zeszłoroczna nowość firmy Blachy Pruszyński. FIORD to pokrycie dachowe wyróżniające się nietypowymi przetłoczeniami, które delikatnie podkreślają styl całego domu. Modułowa forma umożliwia wygodny i szybki montaż, co jest oszczędnością czasu oraz ograniczeniem kosztów budowy. Aspekt ten doceniają zarówno inwestorzy jak i fachowcy odpowiedzialni za montaż dachu. Nagroda przyznana przez BCC to przede wszystkim ogromne uznanie dla przedsiębiorców, którzy promują swoje działania nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Nagordę z rąk jury odbierał pełnomocnik zarządu ds. wdrożeń Piotr Olgierd Korycki. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności