Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Podczas tegorocznej edycji Medalu Europejskiego wyróżniona została blachodachówka panelowa FIORD. Dla nas w Blachy Pruszyński nagroda ta ma szczególne znaczenie, jest ona przyznawana przez Business Centre Club – klub zrzeszający przedsiębiorców z różnych branż i regionów, charakteryzujących się rzetelnym podejściem do biznesu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Co szczególnie ważne, sama nagroda jest przyznawana w porozumieniu z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym, czyli najważniejszą dla przedsiębiorców instytucją działającą przy Komisji Europejskiej. Jest to odzwierciedleniem stałych dążeń firmy Blachy Pruszyński, by wzmocnić pozycję na rynku europejskim, na którym działamy już od kilku lat, skutecznie udawadniając, że polskie produkty w niczym nie ustępują a nawet przewyższają europejskich konkurentów.

Odznaczona medalem blachodachówka to zeszłoroczna nowość firmy Blachy Pruszyński. FIORD to pokrycie dachowe wyróżniające się nietypowymi przetłoczeniami, które delikatnie podkreślają styl całego domu. Modułowa forma umożliwia wygodny i szybki montaż, co jest oszczędnością czasu oraz ograniczeniem kosztów budowy. Aspekt ten doceniają zarówno inwestorzy jak i fachowcy odpowiedzialni za montaż dachu. Nagroda przyznana przez BCC to przede wszystkim ogromne uznanie dla przedsiębiorców, którzy promują swoje działania nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Nagordę z rąk jury odbierał pełnomocnik zarządu ds. wdrożeń Piotr Olgierd Korycki. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności