
W niedzielę, 8 września, nasi pracownicy po raz kolejny wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – Poland Business Run, organizowanym przez Fundację Poland Business Run. W tym roku wystawiliśmy rekordową liczbę 16 drużyn, co oznacza, że aż 80 osób z naszej firmy zaangażowało się w pokonanie czterokilometrowej trasy, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz kobiety po mastektomii.
Wydarzenie to nie tylko promuje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, ale także idealnie wpisuje się w nasze działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Jako firma cieszymy się, że możemy realnie przyczyniać się do poprawy jakości życia osób potrzebujących. Co roku obserwujemy rosnącą liczbę pracowników angażujących się w to charytatywne przedsięwzięcie, łącząc wyzwania sportowe z pomocą innym.
Udział w Poland Business Run to także doskonała okazja do budowania silnych relacji wewnątrz zespołu i wzmacniania naszej kultury organizacyjnej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, nasza firma staje się jeszcze bardziej zjednoczona. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i niesłabnącą determinację – to właśnie Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie!
O zeszłorocznej edycji biegu, pisaliśmy w artykule: Pobiegliśmy, pomogliśmy, razem tworzymy historię – Poland Business Run 2023

































Grand Prix PGE 2026 ponownie przyciągnęło do Ustki najlepsze polskie drużyny siatkarskie. Turniej rozgrywany w formule 4x4 inauguruje ligowy sezon 2026/2027 i łączy sportową rywalizację z wakacyjną atmosferą nad Bałtykiem oraz atrakcjami przygotowanymi dla kibiców.
Czytaj dalej24–25 lipca w Nałęczowie odbył się 26. Ogólnopolski Dzień Dekarza. Wydarzenie zgromadziło dekarzy, producentów materiałów i akcesoriów dachowych oraz partnerów branży. Tegoroczne obchody były wyjątkowe także ze względu na jubileusz 25-lecia Oddziału Lubelskiego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
Czytaj dalejSzósta edycja Zawodów Wędkarskich na Łowisku Zezuj połączyła sportową rywalizację, rodzinny wypoczynek i integrację środowiska dekarskiego. Uczestnicy ustanowili rekord połowów, a dodatkowych emocji dostarczył konkurs montażu wiatrownicy panelowej na czas.
Czytaj dalej