Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Awans TVN Turbo Rally Team po rajdzie podlaskim!

Awans TVN Turbo Rally Team po rajdzie podlaskim!

41. Rajd Podlaski zadebiutował w tym roku w klasyfikacji Samochodowych Mistrzostw Świata. Nasza załoga z TVN Turbo Rally Team – Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski dotarli do mety na 9tej pozycji w klasyfikacji rajdu, a zdobyte punkty pozwoliły im awansować w klasyfikacji sezonu na 6te miejsce. Wynik ten należy jednak uznać za bardzo dobry zważywszy na „szkołę” jaką dały trasy rajdu wszystkim załogom. Aż 24 samochody nie ukończyły rajdu w ogóle. Spora część Rajdu Podlaskiego to drogi szutrowe, które są bardzo wymagające zarówno dla aut jak i załóg. Zwłaszcza załogi startujące z dalszych pozycji musiały się mierzyc z już rozjeżdzonymi trasami pełnymi kolein oraz grząskiej nawierzchni. Z jednej strony takie przejazdy dla widzów są bardzo efektowne, ale też niezwykle ekploatujące dla załogi i auta. 


Co więcej Łukasz i Daniel już na pierwszym odcinku specjalnym mieli pecha i przewód hamulcowy przetarł się o koło w oponie szutrowej. Zaowocowało to tym, że musieli kolejne dwa odcinki jechać bez hamulca tylnego i ręcznego! Mimo tak trudnej sytuacji Łukasz i Daniel ukończyli cało oba odcinki, choć zaliczyli bardzo dużą stratę czasową. Po przeprowadzeniu naprawy, która w praktyce była niewielką, choć poważną usterką – z pełnym impetem ruszyli do walki o kolejne etapy. Właśnie taka postawa – wola walki i nie poddawanie się z pewnością jest wspólnym mianownikiem, który łaczy załogę TVN Turbo Rally Team oraz Blachy Pruszyński. Determinacja rajdowców została nagrodzona prestiżowym i bardzo satysfakcjonującą wygraną w super oesie tego rajdu na kostce brukowej w centrum Białegostoku. Finalnie zajęli 9tą pozycję, szczęśliwie kończąc cały rajd i wszystkie jego odcinki. Nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejny rajd. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności