Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Awans TVN Turbo Rally Team po rajdzie podlaskim!

Awans TVN Turbo Rally Team po rajdzie podlaskim!

41. Rajd Podlaski zadebiutował w tym roku w klasyfikacji Samochodowych Mistrzostw Świata. Nasza załoga z TVN Turbo Rally Team – Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski dotarli do mety na 9tej pozycji w klasyfikacji rajdu, a zdobyte punkty pozwoliły im awansować w klasyfikacji sezonu na 6te miejsce. Wynik ten należy jednak uznać za bardzo dobry zważywszy na „szkołę” jaką dały trasy rajdu wszystkim załogom. Aż 24 samochody nie ukończyły rajdu w ogóle. Spora część Rajdu Podlaskiego to drogi szutrowe, które są bardzo wymagające zarówno dla aut jak i załóg. Zwłaszcza załogi startujące z dalszych pozycji musiały się mierzyc z już rozjeżdzonymi trasami pełnymi kolein oraz grząskiej nawierzchni. Z jednej strony takie przejazdy dla widzów są bardzo efektowne, ale też niezwykle ekploatujące dla załogi i auta. 


Co więcej Łukasz i Daniel już na pierwszym odcinku specjalnym mieli pecha i przewód hamulcowy przetarł się o koło w oponie szutrowej. Zaowocowało to tym, że musieli kolejne dwa odcinki jechać bez hamulca tylnego i ręcznego! Mimo tak trudnej sytuacji Łukasz i Daniel ukończyli cało oba odcinki, choć zaliczyli bardzo dużą stratę czasową. Po przeprowadzeniu naprawy, która w praktyce była niewielką, choć poważną usterką – z pełnym impetem ruszyli do walki o kolejne etapy. Właśnie taka postawa – wola walki i nie poddawanie się z pewnością jest wspólnym mianownikiem, który łaczy załogę TVN Turbo Rally Team oraz Blachy Pruszyński. Determinacja rajdowców została nagrodzona prestiżowym i bardzo satysfakcjonującą wygraną w super oesie tego rajdu na kostce brukowej w centrum Białegostoku. Finalnie zajęli 9tą pozycję, szczęśliwie kończąc cały rajd i wszystkie jego odcinki. Nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejny rajd. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności