Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy, Wyróżnienia i nagrody

Ambasadorzy Blachy Pruszyński mistrzem i mistrzynią Europy w Boksie! Gratulujemy!

Michal Cieslak, Laura Grzyb mistrzostwo EBU

Cóż to był za wieczór w Rzeszowie! Bez wątpienia można powiedzieć, że miniony weekend był jednym z najważniejszych w historii polskiego boksu. Polscy reprezentanci zdobyli aż TRZY pasy mistrzowskie. Jeszcze milej nam poinformować, że dwoje z nich to ambasadorzy Blachy Pruszyński, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Laura Grzyb zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w wadze super koguciej, a Michał Cieślak w wadze cruiser. Serdecznie gratulujemy!

Trudno ukryć, że te sukcesy sprawiają nam szczególną satysfakcję, zarówno z Laurą, jak i Michałem współpraca układa nam się doskonale, co w dużej mierze wynika z podobnych wartości, którym hołdujemy w Blachy Pruszyński, a które również niewątpliwie przyczyniły się do sukcesów Laury i Michała na gali w Rzeszowie. Należą do nich determinacja, pracowitość i pełne zaangażowanie, czy to na ringu, czy w biznesie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym takim sukcesem stoją setki i tysiące godzin treningu, potu, wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Tym większe uznanie dla efektu końcowego.

Laura Grzyb stoczyła niewątpliwie bardzo trudną walkę, a jej rywalka, Maria Cecchi, z Włoch, nie oddała tanio swojej szansy. Finalnie sędziowie zwycięstwo przyznali Laurze, niejednogłośną decyzją, 98:92, 93:97 i 96:94. Laura musiała zatem ciężko zapracować na upragniony pas federacji EBU.

W wypadku walki Michała Cieślaka, decyzja sędziów nie była potrzebna. Choć walka również nie była łatwa, Michał zdecydowanie dominował nad swoim przeciwnikiem, Dylanem Bregeonem z Francji. W trzeciej rundzie 2 razy posłał go na deski, a po trzecim razie sędzia techniczny przerwał walkę na korzyść Michała. Tym samym Michał, podobnie jak Laura pierwszy raz sięgnęli po pierwszej w swojej karierze pasy mistrzowskie federacji EBU (European Boxing Union).

Dodatkowo Michał sprawił nam olbrzymią niespodzianką, bo tuż po gali złożył nam wizytę i wielu z naszych pracowników miało okazję osobiście złożyć mistrzowi gratulacje, na czele z prezesem Blachy Pruszyński, Krzysztofem Pruszyńskim.

Raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności