Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy, Wyróżnienia i nagrody

Ambasadorzy Blachy Pruszyński mistrzem i mistrzynią Europy w Boksie! Gratulujemy!

Michal Cieslak, Laura Grzyb mistrzostwo EBU

Cóż to był za wieczór w Rzeszowie! Bez wątpienia można powiedzieć, że miniony weekend był jednym z najważniejszych w historii polskiego boksu. Polscy reprezentanci zdobyli aż TRZY pasy mistrzowskie. Jeszcze milej nam poinformować, że dwoje z nich to ambasadorzy Blachy Pruszyński, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Laura Grzyb zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w wadze super koguciej, a Michał Cieślak w wadze cruiser. Serdecznie gratulujemy!

Trudno ukryć, że te sukcesy sprawiają nam szczególną satysfakcję, zarówno z Laurą, jak i Michałem współpraca układa nam się doskonale, co w dużej mierze wynika z podobnych wartości, którym hołdujemy w Blachy Pruszyński, a które również niewątpliwie przyczyniły się do sukcesów Laury i Michała na gali w Rzeszowie. Należą do nich determinacja, pracowitość i pełne zaangażowanie, czy to na ringu, czy w biznesie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym takim sukcesem stoją setki i tysiące godzin treningu, potu, wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Tym większe uznanie dla efektu końcowego.

Laura Grzyb stoczyła niewątpliwie bardzo trudną walkę, a jej rywalka, Maria Cecchi, z Włoch, nie oddała tanio swojej szansy. Finalnie sędziowie zwycięstwo przyznali Laurze, niejednogłośną decyzją, 98:92, 93:97 i 96:94. Laura musiała zatem ciężko zapracować na upragniony pas federacji EBU.

W wypadku walki Michała Cieślaka, decyzja sędziów nie była potrzebna. Choć walka również nie była łatwa, Michał zdecydowanie dominował nad swoim przeciwnikiem, Dylanem Bregeonem z Francji. W trzeciej rundzie 2 razy posłał go na deski, a po trzecim razie sędzia techniczny przerwał walkę na korzyść Michała. Tym samym Michał, podobnie jak Laura pierwszy raz sięgnęli po pierwszej w swojej karierze pasy mistrzowskie federacji EBU (European Boxing Union).

Dodatkowo Michał sprawił nam olbrzymią niespodzianką, bo tuż po gali złożył nam wizytę i wielu z naszych pracowników miało okazję osobiście złożyć mistrzowi gratulacje, na czele z prezesem Blachy Pruszyński, Krzysztofem Pruszyńskim.

Raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności