
Cóż to był za wieczór w Rzeszowie! Bez wątpienia można powiedzieć, że miniony weekend był jednym z najważniejszych w historii polskiego boksu. Polscy reprezentanci zdobyli aż TRZY pasy mistrzowskie. Jeszcze milej nam poinformować, że dwoje z nich to ambasadorzy Blachy Pruszyński, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Laura Grzyb zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w wadze super koguciej, a Michał Cieślak w wadze cruiser. Serdecznie gratulujemy!
Trudno ukryć, że te sukcesy sprawiają nam szczególną satysfakcję, zarówno z Laurą, jak i Michałem współpraca układa nam się doskonale, co w dużej mierze wynika z podobnych wartości, którym hołdujemy w Blachy Pruszyński, a które również niewątpliwie przyczyniły się do sukcesów Laury i Michała na gali w Rzeszowie. Należą do nich determinacja, pracowitość i pełne zaangażowanie, czy to na ringu, czy w biznesie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym takim sukcesem stoją setki i tysiące godzin treningu, potu, wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Tym większe uznanie dla efektu końcowego.
Laura Grzyb stoczyła niewątpliwie bardzo trudną walkę, a jej rywalka, Maria Cecchi, z Włoch, nie oddała tanio swojej szansy. Finalnie sędziowie zwycięstwo przyznali Laurze, niejednogłośną decyzją, 98:92, 93:97 i 96:94. Laura musiała zatem ciężko zapracować na upragniony pas federacji EBU.
W wypadku walki Michała Cieślaka, decyzja sędziów nie była potrzebna. Choć walka również nie była łatwa, Michał zdecydowanie dominował nad swoim przeciwnikiem, Dylanem Bregeonem z Francji. W trzeciej rundzie 2 razy posłał go na deski, a po trzecim razie sędzia techniczny przerwał walkę na korzyść Michała. Tym samym Michał, podobnie jak Laura pierwszy raz sięgnęli po pierwszej w swojej karierze pasy mistrzowskie federacji EBU (European Boxing Union).
Dodatkowo Michał sprawił nam olbrzymią niespodzianką, bo tuż po gali złożył nam wizytę i wielu z naszych pracowników miało okazję osobiście złożyć mistrzowi gratulacje, na czele z prezesem Blachy Pruszyński, Krzysztofem Pruszyńskim.
Raz jeszcze składamy serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!












Profesjonalny handlowiec musi dziś łączyć kompetencje sprzedażowe z wiedzą techniczną. Dlatego szkolenia organizowane w Centrum Szkoleniowym w Sokołowie pomagają rozwijać umiejętności, które przekładają się na lepszą obsługę klientów, skuteczniejszą sprzedaż i budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
Czytaj dalejŁukasz Byśkiniewicz i Łukasz Jastrzębski po raz drugi z rzędu stanęli na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga TVN TURBO RALLY TEAM wywalczyła 2. miejsce w jubileuszowym 10. Rajdzie Nadwiślańskim, potwierdzając wysoką formę na początku sezonu i utrzymując się w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej RSMP.
Czytaj dalejStudenci Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej odwiedzili naszą firmę, aby poznać nowoczesne rozwiązania stosowane w budownictwie. W programie znalazły się specjalistyczne wykłady, zwiedzanie zakładu produkcyjnego oraz wizyta w Centrum Szkoleniowym, gdzie teoria spotyka się z praktyką.
Czytaj dalej