Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Aluron Warta Zawiercie nowymi mistrzami polski po finale Tauron Puchar Polski 2024

Final Tauron Puchar Polski 2024, Krakow, pilka siatkowa

Wszyscy fani siatkówki, w tym liczni pracownicy naszej firmy, nie mogli narzekać w miniony weekend. W TAURON Arenie w Krakowie odbył się finał TAURON Puchar Polski 2024. O dużym zainteresowaniu kibiców, którzy najwidoczniej wyposzczeni po zimowym sezonie, świadczy rekordowa frekwencja dla meczów z udziałem PlusLigi. Na trybunach areny pojawiło się prawie 14tys. miłośników i miłośniczek siatki.

W finale zmierzyły się ze sobą Aluron Warta Zawiercie oraz Jastrzębski Węgiel i zaserwowały mistrzowskie emocje na boisku. Zarówno podopieczni Marcelo Mendez’a (brazylijski trener Jastrzębian) jak i Michała Winiarskiego (trener Zawiercian a także były reprezentant Polski w piłce siatkowej oraz złoty medalista z MS 2014) zdecydowanie byli w doskonałej formie. Obie drużyny pewnie wygrały swoje półfinałowe mecze – każda z nich 3:0, nie pozostawiając wiele miejsc na negocjacje swoim przeciwnikom. W finale natomiast mimo wszystko górą okazała Aluron Warta Zawiercie, która od początku sezonu prezentowała się bardzo dobrze. Właśnie jej zawodnik, Miłosz Zniszczoł, grający na pozycji środkowego, został wybrany jako MVP finału – gratulujemy!

Dla wielu wynik tego finału, może być zaskoczeniem, bo po statuetkę sięgnął zespół, który jest niejako przecierał swoje szlaki w TAURON Puchar Polski, Aluron Warta Zawiercie pojawił się bowiem w finale po raz pierwszy i od razu sięgnął po zwycięstwo. Choć to oni okazali się finalnie lepsi, warto wspomnieć, że drużyna z Jastrzębia to bardzo silny zespół, który wielokrotnie pokazał swoją klasę. Niestety dla nich, choć w finałach pojawiali się pod siatką już piąty raz z rzędu (!), również tym razem zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, musieli obejść się smakiem, czego serdecznie współczujemy, ale jak to w sporcie – wygrał lepszy. My ze swojej strony, jako jeden z głównych sponsorów Polskiej Ligi Siatkowej, bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za fantastyczne sportowe emocje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności