Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Aluron Warta Zawiercie nowymi mistrzami polski po finale Tauron Puchar Polski 2024

Final Tauron Puchar Polski 2024, Krakow, pilka siatkowa

Wszyscy fani siatkówki, w tym liczni pracownicy naszej firmy, nie mogli narzekać w miniony weekend. W TAURON Arenie w Krakowie odbył się finał TAURON Puchar Polski 2024. O dużym zainteresowaniu kibiców, którzy najwidoczniej wyposzczeni po zimowym sezonie, świadczy rekordowa frekwencja dla meczów z udziałem PlusLigi. Na trybunach areny pojawiło się prawie 14tys. miłośników i miłośniczek siatki.

W finale zmierzyły się ze sobą Aluron Warta Zawiercie oraz Jastrzębski Węgiel i zaserwowały mistrzowskie emocje na boisku. Zarówno podopieczni Marcelo Mendez’a (brazylijski trener Jastrzębian) jak i Michała Winiarskiego (trener Zawiercian a także były reprezentant Polski w piłce siatkowej oraz złoty medalista z MS 2014) zdecydowanie byli w doskonałej formie. Obie drużyny pewnie wygrały swoje półfinałowe mecze – każda z nich 3:0, nie pozostawiając wiele miejsc na negocjacje swoim przeciwnikom. W finale natomiast mimo wszystko górą okazała Aluron Warta Zawiercie, która od początku sezonu prezentowała się bardzo dobrze. Właśnie jej zawodnik, Miłosz Zniszczoł, grający na pozycji środkowego, został wybrany jako MVP finału – gratulujemy!

Dla wielu wynik tego finału, może być zaskoczeniem, bo po statuetkę sięgnął zespół, który jest niejako przecierał swoje szlaki w TAURON Puchar Polski, Aluron Warta Zawiercie pojawił się bowiem w finale po raz pierwszy i od razu sięgnął po zwycięstwo. Choć to oni okazali się finalnie lepsi, warto wspomnieć, że drużyna z Jastrzębia to bardzo silny zespół, który wielokrotnie pokazał swoją klasę. Niestety dla nich, choć w finałach pojawiali się pod siatką już piąty raz z rzędu (!), również tym razem zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, musieli obejść się smakiem, czego serdecznie współczujemy, ale jak to w sporcie – wygrał lepszy. My ze swojej strony, jako jeden z głównych sponsorów Polskiej Ligi Siatkowej, bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za fantastyczne sportowe emocje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności