Kołki rozporowe dwugwintowe do montażu obejm rur, systemu rynnowego NIAGARA Ocynk. Główka sześciokątna.
System rynien OKRĄGŁYCH – ocynkowanych, proponowany przez naszą firmę jest kompletnym systemem odwadniania – opracowanym szczególnie z myślą o inwestycjach przemysłowych, natomiast sprawdzi się także doskonale w przypadku budynków indywidualnych klientów. Przeznaczony jest zarówno dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia.
Zgodnie z powyższym NIAGARA OCYNK to produkt charakteryzujący się atrakcyjniejszą ceną, przy zachowaniu głównych atutów rynien NIAGARA. System dostępny jest w ośmiu rozmiarach (rynna / rura). Grubość blachy z której jest produkowany wynosi 0.6 mm natomiast warstwa ocynku to 275 g/m².
Kołki rozporowe dedykowane do montażu obejm mocujących rury spustowej, do elewacji. UWAGA zestaw składa się z kołków oraz śrub dwugwintowych, umożliwiających montowanie obejm mocujących. Zestawy są dostępne w 5 różnych długościach – dzięki czemu można dopasować właściwy w zależności od grubości otuliny docieplającej.
Wszechstronne zastosowanie rynien stalowych NIAGARA umożliwia ich dostępność w wielu konfiguracjach, dostosowanych do różnych rodzajów budynków. Wybór rodzaju systemu jest zależny od rodzaju budownictwa oraz powierzchni dachu. W zależności od powierzchni dachu można zastosować systemy dwururowe w celu zoptymalizowania sprawności odprowadzania wody. Warto zwrócić uwagę, że nie każdy z naszych systemów jest dostępny we wszystkich konfiguracjach. Najszerszą game możliwości oferują systemy: NIAGARA Okrągła i NIAGARA Ocynkowane
Budownictwo jednorodzinne
Budownictwo przemysłowe
Długość |
100 mm 160 mm 200 mm 250 mm 300 mm |
Rynny, rury i inne elementy systemu należy przewozić czystymi, suchymi i zadaszonymi środkami transportu. Nie wolno dopuścić do ich zamoknięcia podczas transportu i składowania, gdyż na skutek ich kontaktu z wodą może rozpocząć się pierwszy etap procesu patynowania, charakteryzujący się powstawaniem białego nalotu na powierzchni materiału.
Rajd Śląska 2025 zapisał się w pamięci kibiców nie tylko ze względu na widowiskową rywalizację, ale także dramatyczne zwroty akcji, które dotknęły ekipę TVN TURBO RALLY TEAM. Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski rozpoczęli weekend znakomicie, a ich tempo pozwalało realnie myśleć o podium. Niestety, niespodziewana awaria elektroniki odebrała im szansę na spektakularny wynik. Mimo tego nie poddali się i do samego końca walczyli o każdy punkt, finiszując na wysokiej 7. pozycji.
Czytaj dalejSezon 2025 w polskiej siatkówce jest pełen emocji, intensywnych przygotowań i spektakularnych wyzwań. Zarówno męska, jak i żeńska reprezentacja stawiają czoła najważniejszym rywalizacjom, weryfikując swoją formę przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata. Wyniki dotychczasowych występów, w tym złoty medal mężczyzn w Lidze Narodów oraz brąz kobiet, pokazują wysoki poziom gry, głębię kadry i skuteczność działań sztabów szkoleniowych.
Czytaj dalejBranża dekarska nie zwalnia tempa! Ogólnopolski Dzień Dekarza w Jeleniej Górze, V Piknik Dekarski w Białymstoku i spływ kajakowy nad Bzurą to wydarzenia, które połączyły integrację, edukację i sportową rywalizację. Zobacz, jak wyglądały tegoroczne spotkania, które umacniają więzi w środowisku i budują przyszłość naszej branży.
Czytaj dalej