
Hak

Rynny NIAGARA OCYNK – produkt długo oczekiwany przez naszych Klientów – jest już w sprzedaży. Oferowany system to ekonomiczna wersja znanych i cenionych przez dekarzy, powlekanych rynien NIAGARA.
Zgodnie z powyższym NIAGARA OCYNK to produkt charakteryzujący się atrakcyjniejszą ceną, przy zachowaniu głównych atutów rynien NIAGARA. System dostępny jest w ośmiu rozmiarach (rynna / rura). Grubość blachy z której jest produkowany wynosi 0.6 mm natomiast warstwa ocynku to 275 g/m²

Wszechstronne zastosowanie rynien stalowych NIAGARA umożliwia ich dostępność w wielu konfiguracjach, dostosowanych do różnych rodzajów budynków. Wybór rodzaju systemu jest zależny od rodzaju budownictwa oraz powierzchni dachu. W zależności od powierzchni dachu można zastosować systemy dwururowe w celu zoptymalizowania sprawności odprowadzania wody. Warto zwrócić uwagę, że nie każdy z naszych systemów jest dostępny we wszystkich konfiguracjach. Najszerszą game możliwości oferują systemy: NIAGARA Okrągła i NIAGARA Ocynkowane
Budownictwo jednorodzinne
Budownictwo przemysłowe
Firma PRUSZYŃSKI gwarantuje każdorazowo realizację poszczególnego zamówienia w jednakowym kolorze (odcieniu). Z uwagi na skomplikowanie procesów powlekania możliwe jest jednak występowanie różnic w odcieniach pomiędzy poszczególnymi dostawami.
Odpowiedzialność za kolor w związku z tym ograniczona jest jedynie do jednej dostawy.
W związku z powyższym w przypadku domawiania blach do konkretnej partii bardzo prosimy o zaznaczenie na zamówieniu lub poinformowanie Handlowca, iż jest to kontynuacja zlecenia oraz dostarczenia próbki kolorystycznej.
Celem zapewnienia spójności kolorystycznej płyty warstwowych z innymi elementami takimi jak np. obróbki blacharskie należy zamawiać je u jednego dostawcy.
| Rozmiar |
| 110 125 150 |
Rynny, rury i inne elementy systemu należy przewozić czystymi, suchymi i zadaszonymi środkami transportu. Nie wolno dopuścić do ich zamoknięcia podczas transportu i składowania, gdyż na skutek ich kontaktu z wodą może rozpocząć się pierwszy etap procesu patynowania, charakteryzujący się powstawaniem białego nalotu na powierzchni materiału.
tylko w rozmiarze 190
Hak rynny longer 320 mm z dwiema blaszkami
zdj. poglądowe (patrz rys. tech.)
Hak rynny combi z przetłoczniem (ocynkowany ogniowo)
Hak rynny długi 210 mm z dwiema blaszkami (ocynkowany ogniowo)PGE Budowlani Łódź sięgnęły po historyczne mistrzostwo Polski, pokonując DevelopRes Rzeszów w emocjonującym finale TAURON Ligi. To jednak nie wszystko – łodzianki zakończyły sezon z dubletem, zdobywając także Puchar Polski. Kulisy wyjątkowego sezonu i znaczenie tego sukcesu.
Czytaj dalejDuet Byśkiniewicz–Jastrzębski znakomicie rozpoczął sezon RSMP, zajmując 2. miejsce w Rajdzie Świdnickim. Cztery wygrane odcinki, zwycięstwo na Power Stage i minimalna strata do lidera pokazują, że załoga już na starcie włącza się do walki o najwyższe cele.
Czytaj dalejJak wygląda start w zawodzie architekta od strony biznesowej? W ramach wydarzenia „Biznes Młodego Architekta” studenci Politechniki Gdańskiej i Warszawskiej poznali praktyczne aspekty pracy w branży – od wyceny projektów po relacje z klientami i prowadzenie pracowni.
Czytaj dalej