Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Zakończyły się mistrzostwa Polski i Ukrainy w piłce nożnej dzieci z domów dziecka

Sternik Szczecin Mistrzem Polski, Andriievo-Ivanivka 1 Mistrzem Ukrainy – to zdobywcy złotych medali na zakończonych w niedzielę XIII Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Ukrainy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zostaliśmy zaproszeni przez stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” do udziału w tym wydarzeniu jako sponsor, które to zaproszenie oczywiście przyjęliśmy. W tym szczególnym czasie, każda aktywność pozwalająca dzieciom poczuć normalność, szczególnie dotyczy to oczywiście dzieci z Ukrainy i do tego z domów dziecka jest po prostu nieoceniona.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 600 zawodników i zawodniczek, a mecze zostały rozegrane na stadionie Hutnika Warszawa i wzbudziły olbrzymie emocje. Gościem honorowym wydarzenia był były selekcjoner reprezentacji polski – Czesław Michniewicz. Dodatkowo rozegrane zostały mecze towarzyskie z byłymi reprezentantami Polski w Piłce Nożnej, którzy aktywnie od lat wspierają ideę tych Mistrzostw. Wśród nich mogliśmy na murawie zobaczyć Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, czy Jacek Krzynówek, a na bramce stanął Radosław Majdan.

Najważniejsza jest jednak radość i szczęście, które można było zobaczyć na twarzach niezwykle utalentowanych uczestników tych mistrzostw, zarówno po stronie polskiej jak i ukraińskiej, a drużyn tych było naprawdę sporo z wielu miast polski m.in. z Kutna, Szczecina, Olsztyna, Orzesza, Sarnowa, Ustki, Wyszogrodu, Płocka, Pasymia, Gostynina, Gdańska, Skopania, Kołaczkowa, Jeleniej Góry, Franciszkowa, Dąbrowy Górniczej, Mań, Siedlec, Katowic, Tczewa, Miechowa, Pęcher, Chełmna, Wydrzna, Łobeza, Golubia-Dobrzynia, Grudziądza i Warszawy.

 Serdecznie gratulujemy zwycięskim drużynom, a także wszystkim, które wzięły udział w wydarzeniu!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności