Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Zakończyły się mistrzostwa Polski i Ukrainy w piłce nożnej dzieci z domów dziecka

Sternik Szczecin Mistrzem Polski, Andriievo-Ivanivka 1 Mistrzem Ukrainy – to zdobywcy złotych medali na zakończonych w niedzielę XIII Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Ukrainy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zostaliśmy zaproszeni przez stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” do udziału w tym wydarzeniu jako sponsor, które to zaproszenie oczywiście przyjęliśmy. W tym szczególnym czasie, każda aktywność pozwalająca dzieciom poczuć normalność, szczególnie dotyczy to oczywiście dzieci z Ukrainy i do tego z domów dziecka jest po prostu nieoceniona.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 600 zawodników i zawodniczek, a mecze zostały rozegrane na stadionie Hutnika Warszawa i wzbudziły olbrzymie emocje. Gościem honorowym wydarzenia był były selekcjoner reprezentacji polski – Czesław Michniewicz. Dodatkowo rozegrane zostały mecze towarzyskie z byłymi reprezentantami Polski w Piłce Nożnej, którzy aktywnie od lat wspierają ideę tych Mistrzostw. Wśród nich mogliśmy na murawie zobaczyć Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, czy Jacek Krzynówek, a na bramce stanął Radosław Majdan.

Najważniejsza jest jednak radość i szczęście, które można było zobaczyć na twarzach niezwykle utalentowanych uczestników tych mistrzostw, zarówno po stronie polskiej jak i ukraińskiej, a drużyn tych było naprawdę sporo z wielu miast polski m.in. z Kutna, Szczecina, Olsztyna, Orzesza, Sarnowa, Ustki, Wyszogrodu, Płocka, Pasymia, Gostynina, Gdańska, Skopania, Kołaczkowa, Jeleniej Góry, Franciszkowa, Dąbrowy Górniczej, Mań, Siedlec, Katowic, Tczewa, Miechowa, Pęcher, Chełmna, Wydrzna, Łobeza, Golubia-Dobrzynia, Grudziądza i Warszawy.

 Serdecznie gratulujemy zwycięskim drużynom, a także wszystkim, które wzięły udział w wydarzeniu!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności