Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR

VII Koncert „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” – Niesamowity wieczór pełen muzyki i uśmiechu

30 września 2023 roku w hotelu Marriott Warsaw odbył się niezwykły koncert charytatywny “Wielcy Artyści Małym Pacjentom”, który był zorganizowany pod patronatem Patrycji Piekutowskiej, Ambasadorki Instytutu “Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. To już siódma edycja tego wydarzenia, które co roku gromadzi wielu miłośników muzyki i ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc najmłodszym pacjentom Instytutu – Centrum Zdrowia Dziecka.

Główną atrakcją wieczoru była niezwykła Grupa MoCarta, która znana jest ze swojego perfekcyjnego podejścia do muzyki kwartetu smyczkowego oraz dowcipnych i kreatywnych interpretacji utworów. Grupa ta zdobyła uznanie na całym świecie, a ich występy od Stanów Zjednoczonych po Chiny rozbawiają i inspirują publiczność.

Siódma już edycja koncertu, nie tylko dostarczyła jak zwykle niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale także był okazją do podziękowania osobom, które wspierają działalność Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Ze sprzedaży biletów na wszystkie zorganizowane koncerty udało się pozyskać ponad 700 tys. zł, a wszystkie projekty Patrycji Piekutowskiej to ponad 7 mln złotych i prawie 15 wielkich modernizacji do których zaprosiła ponad 200 firm.
Nasza firma przyczyniła się do stworzenia spersonalizowanych obudów kaloryferów o żywych kolorach i bajkowym designie. Wydarzenie to stanowiło nie tylko hołd dla muzyki i talentu artystycznego, ale przede wszystkim wyraz solidarności i wsparcia dla najmłodszych pacjentów szpitala. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego koncertu i wspomóc tak szczytną inicjatywę. Wśród form wsparcia firm zaangażowanych znalazły się nie tylko bezpośrednie wsparcie finansowe, ale także różne prace i wyposażenie niezbędne przy generalnym remoncie i rewitalizacji Centrum. Jedną z idei, jakie przyświecały organizatorce tej akcji – Patrycji Piekutowskiej, było uczynienie także Instytutu miejsce bardziej przyjaznym i cieplejszym dla jego pacjentów. To szczególnie ważne, gdy pomyślimy, o najmłodszych pacjentach, którym ciężko się odnaleźć w szpitalnych progach i nie do końca rozumieją, dlaczego nie mogą być z rodziną w domu, albo bawić się z kolegami i koleżankami na dworze. Właśnie tutaj mieliśmy zaszczyt i możliwość przyczynienia się do tej szczytnej akcji jako Blachy Pruszyński. Nasza firma dostarczyła wiele wykończeń z blachy perforowanej. Zostały one specjalnie wykonane na zamówienie, pod indywidualny projekt, metodą laserową, dzięki czemu udało się stworzyć swoisty „klimat” sawanny, co podkreślały żywe kolory zastosowanej blachy. Mamy nadzieję, że nasze afrykańskie „zwierzaki” wywołają kilka uśmiechów na buziach dzieci tam leczonych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu VII Koncertu „Wielcy Artyści Małym Pacjentom”. To wydarzenie pokazuje, że muzyka może być źródłem radości, nadziei i pomocy dla tych, którzy jej potrzebują najbardziej.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności