Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Pechowy występ załogi TVN Turbo Rally TEAM w rajdzie Nadwiślańskim i dopiero 10te miejsce!

Jakież to były nadzieje! Rajd Nadwiślański dla wszystkich fanów rajdów motorowych, którzy tak jak my kibicują załodze TVN Turbo Rally TEAM, której jednym ze sponsorów jest nasza firma, to był prawdziwy rollercoaster emocji. Od początku Rajdu Łukasz i Daniel jechali wyśmienicie. Widać było, że „złapali tempo”, jechali szybko i równo, niewiele odstając od prowadzącego Grzyba. Także auto, Skoda FABIA Rally2 Evo sprawowała się doskonale, aż…

… do feralnego zakrętu na którym Łukasz „Byśki” Byśkiniewicz, co sam przyznał popełnił niewielki błąd. Niestety sporty motorowe, to często sytuacje, kiedy różnica między pudłem i złotem a zgrzytaniem zębów i wypychaniem auta jest mierzona literalnie na żyletki. Między innymi za to kochamy chyba ten sport!

O tym jak dobrze szło naszym rajdowcom i całemu zespołowi, może świadczyć fakt, że pierwszy dzień rajdu, sobotę – zakończyli 3 razy z drugim czasem (ustępując tylko Grześkowi Grzybowi) i raz z trzecim czasem, a sumarycznie – jako wiceliderzy rajdu. Nie dziwi zatem, że drugi dzień – niedzielę, rozpoczęli z naprawdę doskonałym nastawieniem, pełni energii i wiary w utrzymanie doskonałej, drugiej pozycji. Tak też wyglądała pierwsza część niedzielnego etapu, gdzie jechali bardzo równo, ale za razem szybko i dynamicznie.

Szanse na drugie miejsce pogrążył wypadek na zakręcie – który choć na całe szczęście okazał się zupełnie niegroźny, zarówno dla kierowców jak i auta (vide zdjęcia – lekko uszkodzony reflektor i błotnik, który nie rzutował na dalszą jazdę), ale kosztował TVN Turbo Rally Team cenne 4 minuty, które zajęło wydostanie się z rowu.

Finalnie nasza załoga wyjechała z Rajdu Nadwiślańskiego 2024 na 10tym miejscu z 7 oczkami, co też należy docenić, zważywszy na okoliczności. My trzymamy dalej i nieodmiennie kciuki za Daniela i Łukasza i wierzymy, że na rajdzie Małopolskim szczęście będzie nieco bardziej sprzyjało Łukaszowi i Danielowi!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności