Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

KŻ Orzeł po 3 meczach kolejki na drugiej pozycji!

KŻ Orzeł po 3 meczach kolejki na drugiej pozycji!

To, że w Blachy Pruszyński niezwykle cenimy sobie sportową rywalizację nie jest żadną tajemnicą. Szczególnie bliskie naszemu sercu są sporty motorowe, a jak już informowaliśmy jakiś czas temu, rozpoczęliśmy współpracę z łódzkim Klubem Żużlowym Orzeł. „Czarny sport” ma wierne grono oddanych fanów, podobnie jak łódzki Orzeł i nie dziwi to nikogo kto choć raz był na meczu żużlowym. Właśnie te emocje towarzyszyły ostatnim występom drużyny, którą sponsorujemy. Po 3 meczach sezonu, KŻ Orzeł, zajmuje mocną, drugą pozycję w eWinner 1.Lidze. Trzymamy kciuki i głęboko wierzymy, że to tylko przedsmak reszty sezonu i sukcesów naszego zespołu, a przed nimi jeszcze sporo meczów i okazji do wykazania się kunsztem i prędkością na czarnym torze!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 3. miejsce, debiutując nową Škodą Fabią RS Rally2 w Rajdzie Małopolski

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajęli 3. miejsce w Valvoline Rajdzie Małopolski, debiutując nową Škodą Fabia RS Rally2. Mimo przygody z kapciem, utrzymali mocne tempo i potwierdzili gotowość do walki o czołowe lokaty w RSMP. Kolejnym wyzwaniem będzie asfaltowy Rajd Rzeszowski w sierpniu.

Czytaj dalej
CSR, Targi
XXXI Wystawa Zwierząt Hodowlanych Szepietowo 2025 – prezentacje produktów, innowacje, doradztwo

W ostatni weekend czerwca uczestniczyliśmy w XXXI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie – jednym z najważniejszych wydarzeń rolniczych w regionie. Nasze stoisko przyciągało uwagę prezentacjami produktów, technicznymi konsultacjami i konkursami. To była doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmów z rolnikami oraz wspierania edukacji branżowej i lokalnych inicjatyw.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Nasza ekipa rajdowa, Byśkiniewicz i Siatkowski, na 5. miejscu Orlen Oil 81. Rajdu Polski

TVN TURBO Rally Team pod wodzą Łukasza Byskiniewicza i Daniela Siatkowskiego zakończył Orlen Oil 81. Rajd Polski na 5. miejscu w RSMP i 13. pozycji w FIA ERC, zgarniając 19 punktów do klasyfikacji sezonu. Załoga zachwycała widowiskowymi skokami, kontrolowanymi poślizgami i perfekcyjnymi międzyczasami. Ekipa teraz skupia się na optymalizacji aerodynamiki i zawieszenia, a dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczności Mazury stają się areną niezapomnianych sportowych emocji!

Czytaj dalej
Aktualności