Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Konsumencki Lider Jakości 2022 dla blachodachówek i Systemu NIAGARA

Konsumencki Lider Jakości 2022 dla blachodachówek i Systemu NIAGARA

Trwający rok okazuje się dla nas bardzo korzystny, mimo trudnej sytuacji polityczno gospodarczej. Nie tylko pod względem biznesowy, ale także pod względem docenienia naszych produktów przez różne branżowe plebiscyty i wyróżnienia. Jednym z takich wyróżnienień, które szczególnie cieszy jest Konsumencki Lider Jakości. Nagroda ta jest przyznawana produktom w kokretnych kategoriach, na podstawie opinii konsumentów. Opinia ta powstaje na bazie badań i ankiet przeprowadzonych na próbie ponad 15 tysięcy respondentów. Można śmiało zatem napisać, że jest to miarodajny głos i ocena, którą konsumenci wystawiają produktom. 

W tym roku laur przypadł w udziale Systemowi Rynnowemu NIAGARA, który został doceniony za wysoką jakość, trwałość a także szeroką gamę dopasowanych produktów, które powodują, że każdy klient, bez względu na gust czy też projekt domu znajdzie odpowiadające dla siebie rozwiązanie.

Na tym jednak nie koniec, bo drugi laur powędrował do „blachodachówek”. Klienci docenili nasze produkty za unikatowy design, ale przede wszystkim bardzo wysoką jakość, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie dachu. Cieszymy się, że nasze produkty, które pokryły tysiące dachów w Polsce cieszą się zaufaniem naszych klientów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności