Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Konsumencki Lider Jakości 2022 dla blachodachówek i Systemu NIAGARA

Konsumencki Lider Jakości 2022 dla blachodachówek i Systemu NIAGARA

Trwający rok okazuje się dla nas bardzo korzystny, mimo trudnej sytuacji polityczno gospodarczej. Nie tylko pod względem biznesowy, ale także pod względem docenienia naszych produktów przez różne branżowe plebiscyty i wyróżnienia. Jednym z takich wyróżnienień, które szczególnie cieszy jest Konsumencki Lider Jakości. Nagroda ta jest przyznawana produktom w kokretnych kategoriach, na podstawie opinii konsumentów. Opinia ta powstaje na bazie badań i ankiet przeprowadzonych na próbie ponad 15 tysięcy respondentów. Można śmiało zatem napisać, że jest to miarodajny głos i ocena, którą konsumenci wystawiają produktom. 

W tym roku laur przypadł w udziale Systemowi Rynnowemu NIAGARA, który został doceniony za wysoką jakość, trwałość a także szeroką gamę dopasowanych produktów, które powodują, że każdy klient, bez względu na gust czy też projekt domu znajdzie odpowiadające dla siebie rozwiązanie.

Na tym jednak nie koniec, bo drugi laur powędrował do „blachodachówek”. Klienci docenili nasze produkty za unikatowy design, ale przede wszystkim bardzo wysoką jakość, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie dachu. Cieszymy się, że nasze produkty, które pokryły tysiące dachów w Polsce cieszą się zaufaniem naszych klientów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności