Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wyróżnienia i nagrody

Kolejny diament w kolekcji – Lider Biznesu 2022 (edycja 2020)

Kolejny diament w kolekcji - Lider Biznesu 2022 (edycja 2020)

W tym roku miało miejsce wręczenie zaległego tytułu Lidera Biznesu, tytułu, który corocznie przyznaje BCC (Business Center Club), dla firm, które stanowią awangardę polskiego przemysłu i gospodarki. Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że również w tej edycji nasza firma została wyróżniona tym prestiżowym tytułem. Nagroda cieszy tym bardziej, że to nie pierwszy raz, kiedy uzyskujemy ten tytuł. Od początku naszego w nim uczestnictwa, kiedy zdobyliśmy pierwszy raz statuetkę, nieprzerwanie, co roku dokładamy do niej kolejne diamenty – które oznaczają utrzymanie najwyższych standardów firmowych, pozwalających utrzymać ten tytuł. Tym razem to już ósmy diament, honorujący Blachy Pruszyński za edycję z roku 2020 (gala opóźniona ze względu na pandemię).  W naszym imieniu nagrodę odbrał Piotr O. Korycki, pełnomocnik zarządu ds. wdrożeń. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności