Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

II Finał Dekarskich Zawodów Wędkarskich PRUSZYŃSKI CUP 2022

W przedostatni weekend lipca odbyła się druga edycja Dekarskich Zawodów Wędkarskich Pruszyński CUP o Złoty Hak Niagara. Rywalizacja miała miejsce na Łowisku Ryb Czechowizna a w zawodach wzięło udział aż 40 dekarzy! To już druga edycja naszych zawodów, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Nawet nas zaskoczyło zainteresowanie, które one wzbudziły i z przyjemnością podjęliśmy decyzję, że w tym roku również zaprosimy dekarzy do rywalizacji w przysłowiowym „moczeniu kija”. Głównym organizatorem jest Blachy Pruszyński oddział Białystok i trzeba przyznać, że organizacja dopisała wspaniale. Również pogoda dopasowała się do świetnej atmosfery i była fenomenalna. 

Najważniejsi jednak byli uczestnicy, którzy w przyjacielskiej, aczkolwiek rywalizacji stanęli w szranki o Złoty Hak Niagara. Zawody trwały pięć godzin, a największa ryba, która udało się złowić ważyła aż 1,8kg! Gratulujemy. W sumie udało się złapać 69 ryb, o wadze 23,5kg – to się nazywa połów. 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim dekarzom i uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności