Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

II Finał Dekarskich Zawodów Wędkarskich PRUSZYŃSKI CUP 2022

W przedostatni weekend lipca odbyła się druga edycja Dekarskich Zawodów Wędkarskich Pruszyński CUP o Złoty Hak Niagara. Rywalizacja miała miejsce na Łowisku Ryb Czechowizna a w zawodach wzięło udział aż 40 dekarzy! To już druga edycja naszych zawodów, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Nawet nas zaskoczyło zainteresowanie, które one wzbudziły i z przyjemnością podjęliśmy decyzję, że w tym roku również zaprosimy dekarzy do rywalizacji w przysłowiowym „moczeniu kija”. Głównym organizatorem jest Blachy Pruszyński oddział Białystok i trzeba przyznać, że organizacja dopisała wspaniale. Również pogoda dopasowała się do świetnej atmosfery i była fenomenalna. 

Najważniejsi jednak byli uczestnicy, którzy w przyjacielskiej, aczkolwiek rywalizacji stanęli w szranki o Złoty Hak Niagara. Zawody trwały pięć godzin, a największa ryba, która udało się złowić ważyła aż 1,8kg! Gratulujemy. W sumie udało się złapać 69 ryb, o wadze 23,5kg – to się nazywa połów. 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim dekarzom i uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności