Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

II Finał Dekarskich Zawodów Wędkarskich PRUSZYŃSKI CUP 2022

W przedostatni weekend lipca odbyła się druga edycja Dekarskich Zawodów Wędkarskich Pruszyński CUP o Złoty Hak Niagara. Rywalizacja miała miejsce na Łowisku Ryb Czechowizna a w zawodach wzięło udział aż 40 dekarzy! To już druga edycja naszych zawodów, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Nawet nas zaskoczyło zainteresowanie, które one wzbudziły i z przyjemnością podjęliśmy decyzję, że w tym roku również zaprosimy dekarzy do rywalizacji w przysłowiowym „moczeniu kija”. Głównym organizatorem jest Blachy Pruszyński oddział Białystok i trzeba przyznać, że organizacja dopisała wspaniale. Również pogoda dopasowała się do świetnej atmosfery i była fenomenalna. 

Najważniejsi jednak byli uczestnicy, którzy w przyjacielskiej, aczkolwiek rywalizacji stanęli w szranki o Złoty Hak Niagara. Zawody trwały pięć godzin, a największa ryba, która udało się złowić ważyła aż 1,8kg! Gratulujemy. W sumie udało się złapać 69 ryb, o wadze 23,5kg – to się nazywa połów. 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim dekarzom i uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności