Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Fenomenalny występ naszej załogi w Rajdzie Warmińsko-Mazurskim

Początek czerwca to prawdziwa uczta dla fanów sportów rajdowych. Jako pierwsze danie nasza załoga w składzie Łukasz Byśkiniewicz oraz Daniel Siatkowski zaserwowała nam doskonały występ na Rajdzie Warmińsko-Mazurskim. Na ciekawych i efektownych odcinkach szutrowych pod Olsztynem, zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Szczególnie szybki był OS Różynka, gdzie Łukasz i Daniel musieli się wykazać olbrzymimi umiejętnościami, pędząc po bardzo wąskich fragmentach dróg szutrowych. Oczywiście świetnie sprostali temu zadaniu. Finalnie zajęli trzecie miejsce i stanęli na podium z dwoma innymi załogami co pozwoliło też na awans w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Serdecznie gratulejmy i trzymamy kciuki za więcej!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej Rajd Warmińsko Mazurski to pierwsza z rajdowych atrakcji w czerwcu, które czekaj na fanów sportów motorowych. W kolejny weekend prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w rajdowym kalendarzu mistrzostw, czyli Rajd Polski, który odbędzie się jak zwykle pod Mikołajkami na Mazurach. Będzie to już 78-a edycja tego prestiżowego i jednego z najstarszych rajdów na świecie!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności