Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Fenomenalny występ naszej załogi w Rajdzie Warmińsko-Mazurskim

Początek czerwca to prawdziwa uczta dla fanów sportów rajdowych. Jako pierwsze danie nasza załoga w składzie Łukasz Byśkiniewicz oraz Daniel Siatkowski zaserwowała nam doskonały występ na Rajdzie Warmińsko-Mazurskim. Na ciekawych i efektownych odcinkach szutrowych pod Olsztynem, zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Szczególnie szybki był OS Różynka, gdzie Łukasz i Daniel musieli się wykazać olbrzymimi umiejętnościami, pędząc po bardzo wąskich fragmentach dróg szutrowych. Oczywiście świetnie sprostali temu zadaniu. Finalnie zajęli trzecie miejsce i stanęli na podium z dwoma innymi załogami co pozwoliło też na awans w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Serdecznie gratulejmy i trzymamy kciuki za więcej!

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej Rajd Warmińsko Mazurski to pierwsza z rajdowych atrakcji w czerwcu, które czekaj na fanów sportów motorowych. W kolejny weekend prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w rajdowym kalendarzu mistrzostw, czyli Rajd Polski, który odbędzie się jak zwykle pod Mikołajkami na Mazurach. Będzie to już 78-a edycja tego prestiżowego i jednego z najstarszych rajdów na świecie!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności