Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Fenomenalna jesień dla naszych rajdowców!

Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar po 2 tygodniach od zdobycia tytułu Rajdowych Samochodowych Mistrzów Polski w klasie3 zdobyli kolejny tytuł w tym sezonie- zostali Mistrzami w cyklu Tarmac Masters w klasie PRO1. Tytuł przypieczętowali zajmując 2. miejsce podczas finałowej rundy Rally Radków na Dolnym Śląsku. Cykl “Mistrzów Asfaltu” cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością, a obsada zawodów jest tak obłożona, że organizator nie zawsze przyjmuje wszystkie zgłoszenia ze względu na ograniczenie pojemności trasy. Byśkiniewicz i Cieślar zdobyli tytuł w najliczniejszej i najbardziej zróżnicowanej klasie PRO1, w której załoga Fiesty Rally3 rywalizowała z takimi samochodami jak: Porsche 911 RGT, Abarth 124 Spider GT, BMW M3 czy Ford Fiesta Proto. Cieszymy się razem z team’em i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Łukasz Byśkiniewicz:
“Bardzo się cieszę ze zdobycia kolejnego tytułu w tym sezonie, który jest dla nas wyjątkowo udany (…). Podczas ostatniej, piekielnie szybkiej rundy Rally Radków zajęliśmy 2. miejsce dające nam kolejne sezonowe trofeum. Zdobycie go nie było łatwe, (…) ponieważ konkurencja była bardzo szybka i dysponowała bardzo mocnymi samochodami jak na przykład Porsche 911 RGT o mocy przeszło 400 koni. Ale to nasza, choć nie najmocniejsza, ale świetnie przygotowana przez Kumiega Racing i APR Motorsport Fiesta Rally 3 okazała się numerem 1 w punktacji sezonu. Po tak udanym, “mistrzowskim” sezonie chcielibyśmy jeszcze z przytupem podziękować naszym Partnerom i kibicom za mocne zaangażowanie.
Ten fantastyczny sezon to efekt współpracy z: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin Motorsport Polska, Siren7 i TVN TURBO”

Zbigniew Cieślar:
“Mogę to podsumować tylko tak: wielka radość i satysfakcja po tym rajdowym sezonie. Z Łukaszem do tytułu Mistrzów Polski w klasie 3, dokładamy tytuł “Mistrzów Asfaltu” w bardzo licznej klasie PRO1. Wszystkie rajdy przejechaliśmy bezbłędnie, choć należy dodać, że tu podczas Rally Radków złapaliśmy kapcia na ograniczniku cięcia. Ale jest to uwaga- pierwszy kapeć podczas naszych 3 lat wspólnych startów. To dowód na to, że Łukasz jeździ bardzo czysto i sprawnie. Bardzo dziękujemy naszym Partnerom i kibicom i mówimy “do zobaczenia” jeszcze w tym roku.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności