Przeglądaj stronę jako: Wykonawca
MENU
Sponsoring sportowy

Brąz dla polskich siatkarzy w Lidze Narodów

W miniony weekend, 25.07.2022 miał miejsce finał Ligi Narodów w Piłce Siatkowej mężczyzn (VNL). Podobnie jak wielu Polaków z zapartym tchem kibicowaliśmy naszej drużynie. Polscy siatkarze, pod wodzą kapitana, Bartosza Kurka, wywalczyli trzecie miejsce, a więc jest „miejsce na pudle”! To doskonały wynik, zważywszy na poziom całego turnieju i rozgrywek. Ta edycja była nawet określana mianem siatkarskiego rollercoster’a, zważywszy na ilość wyrównanych meczów i rozgrywek, które trzymały w napięciu do samego końca.

W takich sytuacjach pozostaje lekki niedosyt, że nie udało się zakończyć turnieju na wyższym miejscu, ale my w Blachy Pruszyński doskonale wiemy, że nie zawsze udaje się zająć najlepszą lokatę, natomiast to co się liczy to ciężka praca, solidność i wytrwałość, które przekładają się na wyniki w długim okresie. I tego nie można odmówić naszym siatkarzom. Wielokrotnie udowadniali, że są postrachem siatkarskich boisk i sięgali po złoto. Tym razem udało się zdobyć brązowy krążek, za co bardzo serdecznie dziękujemy, a także za te wspaniałe emocje, których nam dostarczyli przez cały turniej. Możliwość wspierania ich wysiłków, jest dla nas powodem do dumy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Diamenty dla najlepszych — Gala Polskiej Ligi Siatkówki 2026

20 maja 2026 roku w warszawskim ATM Studio odbyła się uroczysta Gala Polskiej Ligi Siatkówki podsumowująca sezon 2025/2026. Wieczór stał się inauguracją obchodów 50-lecia złotych medali olimpijskich zdobytych przez drużynę Huberta Jerzego Wagnera w Montrealu. Nagrodzono najlepszych zawodników, trenerów i partnerów ligi.

Czytaj dalej
Działalność charytatywna, CSR
Blachy Pruszyński partnerem turnieju charytatywnego „Warta, Bartek Marszałek i Przyjaciele" 2026

Za nami trzecia edycja wyjątkowego turnieju golfowego „Warta, Bartek Marszałek i Przyjaciele” w Sobieniach Królewskich. Wydarzenie ponownie połączyło liderów biznesu i gwiazdy sportu we wspólnym celu – walce o zdrowie Malwiny Marszałek. W gronie partnerów akcji znalazła się firma Blachy Pruszyński, wspierająca zbiórkę na kosztowną terapię genową.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Aluron CMC Warta Zawiercie mistrzem Polski 2026 – finał PlusLigi

Sezon PlusLigi 2025/2026 zakończył się historycznym triumfem Aluron CMC Warty Zawiercie. Drużyna po dramatycznym finale z Bogdanka LUK Lublin sięgnęła po pierwsze mistrzostwo Polski. W artylule droga do tytułu Mistrza Polski sezonu 2025/2026.

Czytaj dalej
Aktualności