W miniony weekend, 25.07.2022 miał miejsce finał Ligi Narodów w Piłce Siatkowej mężczyzn (VNL). Podobnie jak wielu Polaków z zapartym tchem kibicowaliśmy naszej drużynie. Polscy siatkarze, pod wodzą kapitana, Bartosza Kurka, wywalczyli trzecie miejsce, a więc jest „miejsce na pudle”! To doskonały wynik, zważywszy na poziom całego turnieju i rozgrywek. Ta edycja była nawet określana mianem siatkarskiego rollercoster’a, zważywszy na ilość wyrównanych meczów i rozgrywek, które trzymały w napięciu do samego końca.
W takich sytuacjach pozostaje lekki niedosyt, że nie udało się zakończyć turnieju na wyższym miejscu, ale my w Blachy Pruszyński doskonale wiemy, że nie zawsze udaje się zająć najlepszą lokatę, natomiast to co się liczy to ciężka praca, solidność i wytrwałość, które przekładają się na wyniki w długim okresie. I tego nie można odmówić naszym siatkarzom. Wielokrotnie udowadniali, że są postrachem siatkarskich boisk i sięgali po złoto. Tym razem udało się zdobyć brązowy krążek, za co bardzo serdecznie dziękujemy, a także za te wspaniałe emocje, których nam dostarczyli przez cały turniej. Możliwość wspierania ich wysiłków, jest dla nas powodem do dumy!
1 czerwca 2025 r. o godz. 19:26 nowy Stadion Miejski w Starachowicach oficjalnie rozpoczął działalność. W emocjonującym meczu Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich pokonała Oldbojów Staru Starachowice 5:1, a na trybunach zasiadło ponad 2 000 kibiców. Jednym z kluczowych partnerów tego wydarzenia była firma Blachy Pruszyński.
Czytaj dalejBlachy Pruszyński ponownie na szczycie! W Rankingu Budowlana Marka Roku 2025, ogłoszonym 4 czerwca przez ASM Research Solutions Strategy, wykonawcy wskazali nas jako lidera w branży pokryć dachowych.
Czytaj dalejPodczas jubileuszowej Gali 35. edycji Konkursu „Teraz Polska” w Filharmonii Narodowej Blachy Pruszyński wystąpiły w roli partnera głównego, wspierając promocję polskich marek. Wydarzenie zgromadziło blisko 1000 gości i było celebracją jakości, innowacyjności oraz zaufania w biznesie.
Czytaj dalej