W ostatni wtorek miał miejsce finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jest on realizowany przez i pod auspicjami Business Centre Club (BCC), największej, najstarszej i najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej polskich przedsiębiorców, która działa od 1991 roku. Zrzesza ona polskich przedsiębiorców, działających jako firmy czy spółki, które w sumie zatrudniają 400 tys. pracowników, skumulowane przychody firm członkowskich to ponad 200 mld złotych a działają na terenie ponad 250 miast w Polsce.
Nasza firma należy do tej organizacji niemal od samego jej początku i wspólnie z innymi członkami prężnie działamy na rzecz rozwoju polskiego biznesu, tak na arenie wewnętrznej jak i międzynarodowej. Właśnie ten drugi aspekt był obiektem oceny w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach m.in. Eksporter, Firma Globalna, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI wieku, Marka Europejska czy Najwyższa jakość. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że decyzją Jury, zostaliśmy laureatami w kategorii Marka Europejska, czyli wyróżnienie dla firm, których działalność biznesowa jest bardzo dobrze znana w Europie i kojarzona nie tylko z Polską, ale najwyższymi jakościowo wyrobami lub usługami europejskimi.
Nagrody takie jak taka są dla nas, podobnie jak grono wiernych i lojalnych klientów, których ciągle przybywa, najlepszym motywatorem by ciągle dokładać najwyższych starań by nasze produkty były zawsze najwyższej jakości i najlepiej odpowiadały potrzebom rynku i klientów.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyróżnienia takie jak te, są zasługą nie jednej osoby, ale wszystkich osób pracujących w Blachy Pruszyński, które wspólnie działają na rzecz kolejnych sukcesów. Wierzymy, że takie podejście jest najlepszą receptą na sukces.
Sezon 2025 w polskiej siatkówce jest pełen emocji, intensywnych przygotowań i spektakularnych wyzwań. Zarówno męska, jak i żeńska reprezentacja stawiają czoła najważniejszym rywalizacjom, weryfikując swoją formę przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata. Wyniki dotychczasowych występów, w tym złoty medal mężczyzn w Lidze Narodów oraz brąz kobiet, pokazują wysoki poziom gry, głębię kadry i skuteczność działań sztabów szkoleniowych.
Czytaj dalejBranża dekarska nie zwalnia tempa! Ogólnopolski Dzień Dekarza w Jeleniej Górze, V Piknik Dekarski w Białymstoku i spływ kajakowy nad Bzurą to wydarzenia, które połączyły integrację, edukację i sportową rywalizację. Zobacz, jak wyglądały tegoroczne spotkania, które umacniają więzi w środowisku i budują przyszłość naszej branży.
Czytaj dalejBlachy Pruszyński ponownie na szczycie! W Rankingu Budowlana Marka Roku 2025, ogłoszonym 4 czerwca przez ASM Research Solutions Strategy, wykonawcy wskazali nas jako lidera w branży pokryć dachowych.
Czytaj dalej