Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Blachodachówka panelowa FIORD nagrodzona Złotym Medalem Europejskim 2021

Podczas tegorocznej edycji Medalu Europejskiego wyróżniona została blachodachówka panelowa FIORD. Dla nas w Blachy Pruszyński nagroda ta ma szczególne znaczenie, jest ona przyznawana przez Business Centre Club – klub zrzeszający przedsiębiorców z różnych branż i regionów, charakteryzujących się rzetelnym podejściem do biznesu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Co szczególnie ważne, sama nagroda jest przyznawana w porozumieniu z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym, czyli najważniejszą dla przedsiębiorców instytucją działającą przy Komisji Europejskiej. Jest to odzwierciedleniem stałych dążeń firmy Blachy Pruszyński, by wzmocnić pozycję na rynku europejskim, na którym działamy już od kilku lat, skutecznie udawadniając, że polskie produkty w niczym nie ustępują a nawet przewyższają europejskich konkurentów.

Odznaczona medalem blachodachówka to zeszłoroczna nowość firmy Blachy Pruszyński. FIORD to pokrycie dachowe wyróżniające się nietypowymi przetłoczeniami, które delikatnie podkreślają styl całego domu. Modułowa forma umożliwia wygodny i szybki montaż, co jest oszczędnością czasu oraz ograniczeniem kosztów budowy. Aspekt ten doceniają zarówno inwestorzy jak i fachowcy odpowiedzialni za montaż dachu. Nagroda przyznana przez BCC to przede wszystkim ogromne uznanie dla przedsiębiorców, którzy promują swoje działania nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Nagordę z rąk jury odbierał pełnomocnik zarządu ds. wdrożeń Piotr Olgierd Korycki. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

Co nowego, CSR, Sponsoring sportowy
Złoto po 4 latach w PlusLidze. Bogdanka LUK Lublin mistrzem Polski 2025 w piłce siatkowej

Bogdanka LUK Lublin sięgnęła po pierwsze w historii klubu mistrzostwo Polski w siatkówce mężczyzn. Podopieczni trenera Massimo Bottiego zaskoczyli wszystkich, eliminując faworytów i pokazując ogromną determinację. To nie tylko sportowy sukces, ale także ważny moment dla całego regionu i kibiców z Lublina.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial. XVI Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej 2025 - sportowe emocje w Warszawie

XVI Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej za nami! Blisko 400 młodych zawodników walczyło o tytuł mistrza, a emocji nie brakowało aż do ostatniego gwizdka. Blachy Pruszyński po raz kolejny wsparły to wyjątkowe wydarzenie, które łączy sport, rozwój i realną zmianę społeczną.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Rajd Świdnicki 2025 w Górach Sowich – Byśkiniewicz i Siatkowski na 6. miejscu inauguracji RSMP

Byśkiniewicz i Siatkowski rozpoczęli sezon RSMP 2025 od 6. miejsca w 53. Rajdzie Świdnickim. Szybkie odcinki, mocna stawka i tysiące kibiców w Górach Sowich – rajd pełen emocji.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR, Sponsoring sportowy
Jastrzębski Węgiel zdobywa TAURON Puchar Polski w siatkówce mężczyzn 2025

13 kwietnia w TAURON Arenie Kraków rozegrano finał Pucharu Polski. JSW Jastrzębski Węgiel pokonał Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:1. Emocje, pełne trybuny i walka do ostatniej piłki – to był prawdziwy pokaz siatkarskiej pasji na najwyższym poziomie!

Czytaj dalej
Aktualności