Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński ruszyła!

Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński ruszyła!

Na początku września ruszył długo oczekiwany cykl Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński, realizowany przy współpracy z PSD. To wyjątkowy cykl materiałów szkoleniowych, dostępnych całkowicie za darmo, a zrealizowany przez Blachy Pruszyński. Wszystkie materiały będą sukcesywnie publikowane zarówno na naszym kanale Youtube’owym a także na naszej stronie w sekcji Poradnik Dekarza. Przed widzami naprawdę solidna porcja wiedzy, w dużej mierze praktycznej – mistrzowie dekarstwa powiedzą o sposobach montażu, nieoczekiwanych problemach, które mogą się pojawić, szczegółach, na które warto zwracać uwagę, uchylą też rąbka swoich zawodowych tricków, sztuczek, których trudno znaleźć w jakiejkolwiek książce, rzeczy, których nauczyć może tylko wieloletnia praktyka. 

Wśród fachowców znajdą się tacy mistrzowie jak: Artur Falkowski (Mistrz Świata Młodych Dekarzy z roku 2016), Mirek Szwarc (mistrz dekarstwa z 30letnim stażem, wieloletni członek zarządu oddziału Kujawsko Pomorskiego PSD), czy Jan Olizarowicz (również niedościgniony praktyk dekarstwa z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w autorskich narzędziach do obróbki blachy, cieszących się olbrzymim uznaniem dekarzy).

Zapraszamy do oglądania!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności