Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński ruszyła!

Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński ruszyła!

Na początku września ruszył długo oczekiwany cykl Akademia Rzemiosła Blachy Pruszyński, realizowany przy współpracy z PSD. To wyjątkowy cykl materiałów szkoleniowych, dostępnych całkowicie za darmo, a zrealizowany przez Blachy Pruszyński. Wszystkie materiały będą sukcesywnie publikowane zarówno na naszym kanale Youtube’owym a także na naszej stronie w sekcji Poradnik Dekarza. Przed widzami naprawdę solidna porcja wiedzy, w dużej mierze praktycznej – mistrzowie dekarstwa powiedzą o sposobach montażu, nieoczekiwanych problemach, które mogą się pojawić, szczegółach, na które warto zwracać uwagę, uchylą też rąbka swoich zawodowych tricków, sztuczek, których trudno znaleźć w jakiejkolwiek książce, rzeczy, których nauczyć może tylko wieloletnia praktyka. 

Wśród fachowców znajdą się tacy mistrzowie jak: Artur Falkowski (Mistrz Świata Młodych Dekarzy z roku 2016), Mirek Szwarc (mistrz dekarstwa z 30letnim stażem, wieloletni członek zarządu oddziału Kujawsko Pomorskiego PSD), czy Jan Olizarowicz (również niedościgniony praktyk dekarstwa z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w autorskich narzędziach do obróbki blachy, cieszących się olbrzymim uznaniem dekarzy).

Zapraszamy do oglądania!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności