Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
09.08.2024

Informatyk – Analityk systemów IT

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Motaniec, pow. stargardzki

Zakres obowiązków:

  • uzupełnianie danych w systemie klasy ERP;
  • kontrolowanie poprawności danych;
  • wsparcie użytkowników systemów IT;
  • rozwiązywanie drobnych problemów informatycznych i sprzętowych;
  • zbieranie potrzeb i wymagań funkcjonalnych od użytkowników;
  • przeprowadzanie testów aplikacji i jej działania;
  • udzielanie wsparcia analitycznego innym członkom zespołu;
  • uczestnictwo we wdrożeniach nowych narzędzi informatycznych;
  • udział w tworzeniu instrukcji i procedur;
  • udział w tworzeniu i rozwoju usługi e-commerce.

Nasze wymagania:

  • znajomość zasad obsługi systemów ERP,
  • umiejętność czytania i tworzenia plików EDI,
  • doświadczenie w pracy z diagnostyką i wsparciem sprzętu oraz oprogramowania,
  • wiedza na temat powszechnego sprzętu biurowego, sprzętu i usług technicznych infrastruktury IT,
  • umiejętności analityczne i znajdowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w kilku projektach jednocześnie,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa wiedza o obiegu dokumentów w firmie produkcyjnej,
  • elastyczność, skuteczność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość języka PHP,
  • znajomość baz danych MySQL,
  • wiedza dotycząca aspektów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

To oferujemy:

  • możliwość awansu do oddziału w Berlinie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu.