Z wielką przyjemnością informujemy, że firma „Pruszyński Sp. z o.o. otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017 w kategorii Najlepsza Jakość.
Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Pruszyński Sp. z o.o. otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2017 w kategorii Najlepsza Jakość.
Nagrodę odebraliśmy z rąk m.in. wiceministra spraw zagranicznych Marka Magierowskiego oraz prezesa organizującego konkurs Business Centre Club Marka Goliszewskiego.
Dziękujemy za uznanie, że nasza firma została doceniona na arenie międzynarodowej, jako wiarygodny partner gospodarczy.
W ostatni weekend czerwca uczestniczyliśmy w XXXI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie – jednym z najważniejszych wydarzeń rolniczych w regionie. Nasze stoisko przyciągało uwagę prezentacjami produktów, technicznymi konsultacjami i konkursami. To była doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozmów z rolnikami oraz wspierania edukacji branżowej i lokalnych inicjatyw.
Czytaj dalejTVN TURBO Rally Team pod wodzą Łukasza Byskiniewicza i Daniela Siatkowskiego zakończył Orlen Oil 81. Rajd Polski na 5. miejscu w RSMP i 13. pozycji w FIA ERC, zgarniając 19 punktów do klasyfikacji sezonu. Załoga zachwycała widowiskowymi skokami, kontrolowanymi poślizgami i perfekcyjnymi międzyczasami. Ekipa teraz skupia się na optymalizacji aerodynamiki i zawieszenia, a dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczności Mazury stają się areną niezapomnianych sportowych emocji!
Czytaj dalejW dniach 13–15 czerwca 2025 roku wzięliśmy udział w jubileuszowej edycji targów OPOLAGRA. Nasze stoisko przyciągnęło setki odwiedzających, oferując konsultacje techniczne, prezentacje produktów i działania prospołeczne. Targi były doskonałą okazją do spotkań i wymiany doświadczeń z uczestnikami z całej Polski.
Czytaj dalej