PWD2-MW-240 – Płyta warstwowa dachowa – wełna mineralna – widoczne mocowanie
PWD2-MW-240 - Płyta warstwowa dachowa - wełna mineralna - widoczne mocowaniePłyta warstwowa - rdzeń z wełny mineralnej, gęstość 115 kg/m3 o grubości 240 mm Specyfikacja technicznaInformacje technicznePłyta warstwowa dachowa z rdzeniem z wełny mineralnej (WOOLTECH Dach) o grubości 240mm, produkcji Blachy Pruszyński jest wytwarzana na nowoczesnej linii produkcyjnej, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Jest to płyta dachowa z rdzeniem wełnianym drugiej generacji, zapewniająca bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej przy jednocześnie doskonałych właściwościach ognioodporności. Rdzeń z wełny mineralnej jest umieszczony pomiędzy dwoma okładzinami z blachy ocynkowanej, powlekanej. Profil dachowy okładziny zewnętrznej (trapezowy o wysokości 40mm) zapewnia bardzo dobre parametry odprowadzania wody.
rdzeń
Wełna mineralna
grubość rdzenia
240 mm
szerokość efektywna
1050 mm
szerokość całkowita
1147 mm
min. spadek dachu *
5% (3º)
min. spadek dachu **
7% (4º)
waga 1m2
38,4 kg
min długość płyty
2,0 mb
max długość płyty
patrz - długości płyt
grubość blachy
0,5 - 0,7 mm
profilowanie zew.
trapez - T40mm
profilowanie wew. ***
trapez - Tpłaska - P powłoki
poliester połysk/mat, poliuretan, HPS200
gęstość rdzenia
115 (+/- 10%)
Właściwości fizyczne Deklarowany wsp. przewodności cieplnej rdzenia – [W/mK]
Współczynnik przenikania ciepła UD,S[W/m2K]
Współczynnik przenikania ciepła UC[W/m2K]
odporność ogniowa
REI 120
reakcja na ogień
A2-s1, d0
izolacyjność akustyczna (dB)
Rw = 30 dBRA1 = 27 dB RA2 = 26 dB pochłanianie dźwięku (αw)
NPD
odporność dachu na działanie ognia zew.
Broof
RAL 9002
RAL 9010
Grupa II (kolory jasne)Długość maksymalna 16 m
SREBRNY
Grupa III (kolory ciemne)Długość maksymalna 13,5 m
MIEDZIANY
SREBRNY METALIK
PMG R750
PMG R011
PMG R028
PMG R033
Ciemny orzech
Złoty dąb
PUM R028
Specyfikacja techniczna powłokigrubość powłoki
50 µm
odporność na korozję
Wysoka ★★★★
odporność na UV
Wysoka ★★★★
możliwość obróbki
Dostępne kolory PUM R011
PUM R028
PUM R033
PUM R750
PUM RAL 7016
PUM RAL 8017
PURLAKpowłoka poliuretanowa, połysk
50 µm
odporność na korozję
odporność na UV
możliwość obróbki
Dostępne kolory PU RAL 7016
PU RAL 9005
PMG35®poliester mat gruboziarnisty
35 µm
Dobra ★★☆☆
Dobra ★★☆☆
Dostępne kolory PMG R011
PMG R028
PMG R032
PMG R033
PMG R750
PMG RAL 7016
PMG RAL 8017
PS25poliester połysk
25 µm
Dostępne koloryPaleta kolorów R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,50 mm R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,70 mm RAL 1002
Łącznik do płyt warstwowych (wkręt samowiercący do 12mm)