PWS2-MW-ST-THERMO-180 – Płyta warstwowa ścienna – wełna mineralna-docieplona
PREMIUM
PWS2-MW-ST-THERMO-180 - Płyta warstwowa ścienna - wełna mineralna - termicznaPłyta warstwowa w okładzinie z blachy powlekanej z rdzeniem z wełny mineralnej drugiej generacji. Grubość rdzenia - 180 mm, zamek łączący widoczny. Specyfikacja technicznaInformacje technicznePłyta warstwowa PWS2-MW-ST THERMO, to nowa propozycja w ramach płyt WOOLTECH Ściana. Wariant ten jest przeznaczony do do montażu ściennego, gdzie zarówno wymagania ogniowe jak również izolacyjności termicznej są szczególnie wyśrubowane. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i dedykowanych rozwiązań, produkt ten jest w stanie sprostać takim parametrom. W naszej ofercie znajdują się dwie propozycje wariantu płyty THERMO, obie z widocznym zamkiem, o grubości 180mm oraz 200mm. Podstawowe cechy produktu, płyty ściennej THERMO, z rdzeniem z wełny mineralnej, o grubości 180 mm i gęstości rzędu 115 kg / m3 * profilowanie zewnętrzne płaska (P), dostępne tylko od grubości blachy powyżej 0,6 mm ** waga podana dla okładzin o grubości 0,5 mm / 0,5 mm rdzeń
Wełna mineralna, gęstość 115kg/m3
grubość płyty
180 mm
szerokość efektywna
1150 / 1100 / 1000 mm
szerokość całkowita
1170 / 1120 / 1020 mm
waga 1m2
28,55 kg **
min długość płyty
2,0 mb
max długość płyty
patrz - długości płyt
grubość blachy
0,5 mm (zewnętrzna, wewnętrzna)
rodzaj profilowania zewnętrznego
trapez - Tmikro-trapez - MT fala – F nanofala - N płaska - P rodzaj profilowania wewnętrznego
trapez - Tpłaska - P powłoki
poliester połysk/mat, poliuretan, HPS200
Właściwości fizyczneParametry termiczne Wsp. przenikania ciepła UD,S [W/m2K]
Wsp. przenikania ciepła UC [W/m2K]
0,2
stopień rozprzestrzeniania ognia / reakcja na ogień
NRO / A2-s1, d0
odporność ogniowa
Rw: 30 dBRA1: 27 dB RA2: 26 dB pochłanianie dźwięku (αw)
NPD
RAL 9002
RAL 9010
Grupa II (kolory jasne)Długość maksymalna 12 m (płyta ścienna)
SREBRNY
Grupa III (kolory ciemne)Długość maksymalna 9 m (płyta ścienna)
MIEDZIANY
SREBRNY METALIK
PMG R750
PMG R011
PMG R028
PMG R033
Ciemny orzech
Złoty dąb
PUM R028
Konserwacja i mycie
PURMATpowłoka poliuretanowa, matowa
Specyfikacja techniczna powłokigrubość powłoki
50 µm
odporność na korozję
Wysoka ★★★★
odporność na UV
Wysoka ★★★★
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PUM R011
PUM R028
PUM R033
PUM R750
PUM RAL 7016
PUM RAL 8017
PURLAKpowłoka poliuretanowa, połysk
50 µm
odporność na korozję
odporność na UV
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PU RAL 7016
PU RAL 9005
PMG35®poliester mat gruboziarnisty
35 µm
Dobra ★★☆☆
Dobra ★★☆☆
Dostępne kolory0,5 mm PMG R011
PMG R028
PMG R032
PMG R033
PMG R750
PMG RAL 7016
PMG RAL 8017
PS25poliester połysk
25 µm
Dostępne koloryDowolna grubość R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,50 mm R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,70 mm RAL 1002