PWS2-MWA-ST-220 – Płyta warstwowa ścienna – wełna mineralna – akustyczna
PWS2-MWA-ST-220 - Płyta warstwowa ścienna akustyczna - wełna mineralnaPWS2-MWA-ST 220, płyta warstwowa z linii WOOLTECH Acoustic o grubości 220 mm z rdzeniem z wełny mineralnej o gęstości 115kg/m3. Okładziny z blachy powlekanej, wewnętrzna perforowana maszynowo. Specyfikacja technicznaInformacje technicznePłyta warstwowa PWS2-MWA, to nowa, ulepszona generacja naszego świetnie ocenianego na rynku produktu - Płyty warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej. Wypadku produktu przeznaczonego do montażu ściennego, w naszej ofercie znajdują się trzy warianty - płyta z widocznym zamkiem oraz płyta z ukrytym zamkiem oraz płyta akustyczna Podstawowe cechy produktu, płyty ściennej akustycznej z rdzeniem z wełny mineralnej, z widocznym zamkiem, o grubości 220 mm i gęstości rzędu 115 kg / m3 * profilowanie zewnętrzne płaska (P), dostępne tylko od grubości blachy powyżej 0,6 mm ** waga podana dla okładzin o grubości 0,5 mm / 0,5 mm rdzeń
Wełna mineralna
grubość płyty
220 mm
szerokość efektywna
1000 / 1150 mm
szerokość całkowita
1020 / 1170 mm
waga 1m2
33,15 kg **
min długość płyty
2,0 mb
max długość płyty
patrz - długości płyt
grubość blachy
0,5 - 0,7 mm (zewnętrzna)
rodzaj profilowania zewnętrznego
trapez - Tmikro-trapez - MT fala - F nano-fala - N płaska - P * rodzaj profilowania wewnętrznego
płaska - P
powłoki
poliester połysk/mat, poliuretan, HPS200
Właściwości fizyczneParametry akustyczne izolacyjność akustyczna (dB)
Rw = 31 dBRA1 = 29 dB RA2 = 27 dB pochłanianie dźwięku (αw)
Parametry termiczne Deklarowany wsp. przewodności cieplnej rdzenia – [W/mK]
Współczynnik przenikania ciepła UD,S [W/m2K]
Współczynnik przenikania ciepła UC [W/m2K]
stopień rozprzestrzeniania ognia / reakcja na ogień
A2 - s1, d0; NRO
odporność ogniowa
jako ściana zewn.EI30 (o↔i) (poz. 7,5m) EW60 (o↔i) (poziom 4,00m) odporność ogniowa
RAL 9002
RAL 9010
Grupa II (kolory jasne)Długość maksymalna 12 m
SREBRNY
Grupa III (kolory ciemne)Długość maksymalna 9 m
MIEDZIANY
SREBRNY METALIK
PMG R750
PMG R011
PMG R028
PMG R033
Ciemny orzech
Złoty dąb
PUM R028
Specyfikacja techniczna powłokigrubość powłoki
50 µm
odporność na korozję
Wysoka ★★★★
odporność na UV
Wysoka ★★★★
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PUM R011
PUM R028
PUM R033
PUM R750
PUM RAL 7016
PUM RAL 8017
PURLAKpowłoka poliuretanowa, połysk
50 µm
odporność na korozję
odporność na UV
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PU RAL 7016
PU RAL 9005
PMG35®poliester mat gruboziarnisty
35 µm
Dobra ★★☆☆
Dobra ★★☆☆
Dostępne kolory0,5 mm PMG R011
PMG R028
PMG R032
PMG R033
PMG R750
PMG RAL 7016
PMG RAL 8017
PS25poliester połysk
25 µm
Dostępne koloryDowolna grubość R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,50 mm R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,70 mm RAL 1002