PWS2-MWA-ST-100 – Płyta warstwowa ścienna – wełna mineralna – akustyczna
PWS2-MWA-ST-100 - Płyta warstwowa ścienna akustyczna - wełna mineralnaPWS2-MWA-ST 100, płyta warstwowa z linii WOOLTECH Acoustic o grubości 100mm z rdzeniem z wełny mineralnej o gęstości 115kg/m3. Okładziny z blachy powlekanej, wewnętrzna perforowana maszynowo. Specyfikacja technicznaInformacje technicznePłyta warstwowa PWS2-MWA, to nowa, ulepszona generacja naszego świetnie ocenianego na rynku produktu - Płyty warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej. Wypadku produktu przeznaczonego do montażu ściennego, w naszej ofercie znajdują się trzy warianty - płyta z widocznym zamkiem oraz płyta z ukrytym zamkiem oraz płyta akustyczna Podstawowe cechy produktu, płyty ściennej, warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej, z widocznym zamkiem, o grubości 100 mm i gęstości rzędu 115 kg / m3 * profilowanie zewnętrzne płaska (P), dostępne tylko od grubości blachy powyżej 0,6 mm ** waga podana dla okładzin o grubości 0,5 mm / 0,5 mm rdzeń
Wełna mineralna
grubość płyty
100 mm
szerokość efektywna
1000 / 1150 mm
szerokość całkowita
1020 / 1170 mm
waga 1m2
19,35 kg **
min długość płyty
2,0 mb
max długość płyty
patrz - długości płyt
grubość blachy
0,5 - 0,7 mm (zewnętrzna)
rodzaj profilowania zewnętrznego
trapez - Tmikro-trapez - MT fala - F nano-fala - N płaska - P * rodzaj profilowania wewnętrznego
płaska - P
powłoki
poliester połysk/mat, poliuretan, HPS200
Właściwości fizyczneParametry akustyczne izolacyjność akustyczna (dB)
Rw = 31 dBRA1 = 29 dB RA2 = 27 dB pochłanianie dźwięku (αw)
Parametry termiczne Deklarowany wsp. przewodności cieplnej rdzenia – [W/mK]
Współczynnik przenikania ciepła UD,S [W/m2K]
Współczynnik przenikania ciepła UC [W/m2K]
odporność ogniowa
NPD
stopień rozprzestrzeniania ognia / reakcja na ogień
A2 - s1, d0; NRO
RAL 9002
RAL 9010
Grupa II (kolory jasne)Długość maksymalna 12 m
SREBRNY
Grupa III (kolory ciemne)Długość maksymalna 9 m
MIEDZIANY
SREBRNY METALIK
PMG R750
PMG R011
PMG R028
PMG R033
Ciemny orzech
Złoty dąb
PUM R028
Specyfikacja techniczna powłokigrubość powłoki
50 µm
odporność na korozję
Wysoka ★★★★
odporność na UV
Wysoka ★★★★
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PUM R011
PUM R028
PUM R033
PUM R750
PUM RAL 7016
PUM RAL 8017
PURLAKpowłoka poliuretanowa, połysk
50 µm
odporność na korozję
odporność na UV
możliwość obróbki
Dostępne kolory0,5 mm PU RAL 7016
PU RAL 9005
PMG35®poliester mat gruboziarnisty
35 µm
Dobra ★★☆☆
Dobra ★★☆☆
Dostępne kolory0,5 mm PMG R011
PMG R028
PMG R032
PMG R033
PMG R750
PMG RAL 7016
PMG RAL 8017
PS25poliester połysk
25 µm
Dostępne koloryDowolna grubość R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,50 mm R028
R032
SREBRNY RAL 9007
SREBRNY METALIK RAL 9010
0,70 mm RAL 1002
Opis produktu Płyty warstwowe ścienne stosowane są zwłaszcza w budownictwie halowym, przemysłowym i użyteczności publicznej (centra handlowe, centra magazynowe, hale sportowe, itp.). Poza ścianami osłonowymi płyty mają zastosowanie jako: ściany działowe oraz jako ściany nośne w małych przewoźnych chłodniach, w budynkach zapleczy budów oraz w obiektach gospodarczych. Płyta warstwowa ścienna akustyczna, jest przeznaczona przede wszystkim do inwestycji wymagających ograniczenia wysokiego poziomu hałasu wewnątrz budynku, zgodnie z obowiązującymi normami, a także, żeby poprawić warunki pracy pracowników. Płyty z linii WOOLTECH Acoustic są w pełni kompatybilne pod kątem montażu z innymi płytami warstwowymi produkcji Blachy Pruszyński z widocznym zamkiem – zarówno z płytami z rdzeniem z pianki PIR jak i z rdzeniem wełnianym, takimi jak PWS2-MW-ST (płyta warstwowa ścienna standard), PWS2-MW-EKO (płyta warstwowa ścienna z rdzeniem o obniżonej gęstości). W naszej ofercie dostępne są płyty warstwowe ścienne akustyczne o grubości od 60 do nawet 240mm, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na praktycznie każde zapytanie wymagające wysokiej izolacyjności akustycznej. Warto także pamiętać, że płyty warstwowe akustyczne mają bardzo dobre parametry odporności ogniowej. Płyta warstwowa PWS2-MWA-ST-100, podobnie jak inne z tej linii ma klasę reakcji na ogień: A2-s1, d0, NRO. Tagi |