Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
11.02.2024

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu (Punto Pruszyński)

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Praca fizyczna
  • Michałowice (pow. pruszkowski)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego;
  • bieżące naprawy i podstawowe przeglądy maszyn produkcyjnych;
  • dokonywanie zakupów potrzebnych części zamiennych;
  • dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt elektromechaniczny;
  • drobne prace montażowe i remontowe w pomieszczeniach socjalnych.

Nasze wymagania:

  • podstawowa wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektryki/automatyki;
  • umiejętność diagnozowania i wykonywania napraw układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych;
  • umiejętność pacy z dokumentacją techniczną (rysunek techniczny, schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne);
  • umiejętności bezpiecznej obsługi elektronarzędzi;
  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia do obsługi wózków unoszących, doświadczenie pracy na stanowisku w dziale DUR.

To oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę;
  • dobre warunki pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • profesjonalne szkolenia;
  • atrakcyjną obsługę i zarządzanie PPK.