System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)

Kariera

AKTUALNE OFERTY PRACY

Samodzielny księgowy
Pełny etat, umowa o pracę, miejsce pracy: Sokołów

Twój zakres obowiązków:
✔ księgowanie i rozliczanie faktur krajowych sprzedaży;
✔ ewidencjonowanie i rozliczanie transakcji dostaw wewnatrzwspólnotowych oraz eksportu;
✔ klasyfikacja dokumentów księgowych sprzedaży pod kątem formalnym, rachunkowym i podatkowym;
✔ kontrola dokumentów księgowych sprzedaży pod kątem poprawności naliczenia podatku VAT należnego od sprzedaży krajowej
✔ analiza dokumentów księgowych sprzedaży pod kątem poprawności ujęcia w JPK;
✔ sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE w oparciu o aktualne przepisy prawne;
✔ analiza kont rozrachunkowych.

Nasze wymagania:
✔ praktyczna znajomość przepisów podatkowych, umiejętność sporządzania deklaracji VAT, oraz sprawozdań finansowych;
✔ min. 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku;
✔ wiedza w zakresie zagadnień księgowych, bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego;
✔ znajomość systemów finansowo-księgowych oraz biegła, praktyczna znajomość MS Office;
✔ umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie;
✔ dokładność, systematyczność i terminowość;
✔ samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

To oferujemy:
✔ możliwość podejmowania nowych wyzwań;
✔ pracę w dynamicznej organizacji dającej możliwość rozwoju zawodowego;
✔ pracę w doświadczonym przyjaznym zespole.

Aplikacja przez:
▶ Pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/samodzielny-a-ksiegowy-a-sokolow-pow-pruszkowski,oferta,1000745757