System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)

Kariera

Firma Pruszyński Sp. z o.o. to jeden z czołowych na świecie producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, a także lider tej kategorii w Polsce. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu i produktów tak by sprostać oczekiwaniom klientów polskim oraz zagranicznym. Osiągnęliśmy prawdziwy sukces rynkowy, ale wciąż pozostajemy rodzinną firmą, która pamięta o tym, że na sukces pracują ludzie i oni tworzą firmę. Niezmiennie stawiamy na takie osoby, które podobnie jak my, wierzą w sumienność, pracowitość i uczciwość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu! jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Handlowiec - Doradca techniczny pracownik działu obsługi klientów

Pełny etat, umowa o pracę, specjalista, miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Twój zakres obowiązków:
✔ tworzenie ofert i przyjmowanie zamówień,
✔ nadzór nad ofertami i bieżącymi zamówieniami w porozumieniu z przedstawicielami handlowymi
✔ aktywna sprzedaż,
✔ współpraca z działem produkcji i działem logistyki,
✔ doradztwo techniczne

Nasze wymagania:
✔ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
✔ dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć rozwoju.
Mile widziane:
✔ doświadczenie w pracy biurowej m.in. znajomość zasad fakturowania,
✔ wykształcenie budowlane lub pokrewne techniczne,
✔ doświadczenie w handlu,
✔ doświadczenie w branży budowlanej,
✔ umiejętność swobodnej rozmowy z wykonawcami i inwestorami,
✔ znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:
✔ atrakcyjne wynagrodzenie,
✔ udział w szkoleniach,
✔ pracę w młodym, dynamicznym zespole,
✔ możliwość rozwoju i awansu.

Aplikacja przez:
▶ Pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/handlowiec-doradca-techniczny-pracownik-dzialu-obslugi-klientow-niemcy,oferta,9136546

Specjalista ds. reklamacji, jęz. niemiecki

Pełny etat, umowa o pracę, specjalista, miejsce pracy: Motaniec (pow. stargardzki)

✔ obsługa procesu reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury począwszy od przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego aż do jego zakończenia,
✔ wprowadzanie i kontrola dokumentów reklamacyjnych, not obciążeniowych i korekt,
✔ kontakt z klientem, firmą transportową i produkcją w celu ustalenia miejsca powstania uszkodzeń,
✔ bieżące informowanie o przebiegu i statusie procesu reklamacyjnego,
✔ analiza zebranych danych reklamacyjnych i sporządzanie statystyk reklamacji,
✔ współpraca z działem sprzedaży, logistyką oraz przedstawicielami handlowymi.

✔ biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
✔ znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
✔ rzetelność i odpowiedzialność,
✔ umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
✔ samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
✔ wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
✔ umiejętność pracy w zespole,
✔ prawo jazdy kat. B.
✔ doświadczenie na podobnym stanowisku (reklamacje, obsługa klienta, logistyka).

✔ umowę o pracę,
✔ możliwość rozwoju i szkoleń,
✔ ubezpieczenie grupowe,
✔ prywatną opiekę medyczną,
✔ spotkania i wyjazdy integracyjne.

▶ Pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-reklamacji-jez-niemiecki-motaniec-pow-stargardzki,oferta,1001876837

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze