System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)

Kariera

Firma Pruszyński Sp. z o.o. to jeden z czołowych na świecie producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, a także lider tej kategorii w Polsce. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu i produktów tak by sprostać oczekiwaniom klientów polskim oraz zagranicznym. Osiągnęliśmy prawdziwy sukces rynkowy, ale wciąż pozostajemy rodzinną firmą, która pamięta o tym, że na sukces pracują ludzie i oni tworzą firmę. Niezmiennie stawiamy na takie osoby, które podobnie jak my, wierzą w sumienność, pracowitość i uczciwość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu! jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy!

Konstruktor - Handlowiec

Pełny etat, umowa o pracę, specjalista (mid-regular), miejsce pracy: Berlin; Niemcy

Twój zakres obowiązków:
✔ Konsultacje w procesie certyfikacji produktów na rynek niemiecki oraz tworzenie dokumentacji z tym związanej tj. tabele obciążeń, badania i ich aktualizacje oraz audyty,
✔ Doradztwo techniczne w tym dobór (Vorbemessung) i optymalizacja (lista cięć) blach trapezowych i płyt warstwowych,
✔ Wgrywanie nowych produktów do Software oraz testowanie nowych programów z rynku niemieckim,
✔ Dobór produktów od strony konstrukcyjnej dla konkretnego obiektu wg tabel obciążeń,
✔ Tworzenie ofert w dziale inwestycyjnym oraz aktywny nadzór nad ofertami i bieżącymi zamówieniami w porozumieniu z przedstawicielami handlowymi oraz klientem,
✔ Przyjmowanie zamówień, nadzór projektów oraz realizacja aż do momentu odbioru budowlanego (finalizacji),
✔ Nadzór i przeprowadzanie procedur reklamacyjnych,
✔ Opracowywanie broszur technicznych, marketingowych oraz instrukcji montażu wraz z wdrażaniem nowych produktów na rynek niemiecki,
✔ Raportowanie z wyników pracy do dyrekcji handlowej oraz zarządu,

Nasze wymagania:
✔ Wykształcenie wyższe, budownictwo (konstruktor);
✔ Miejsce pracy: Berlin, gotowość przeprowadzki,
✔ Biegłą znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
✔ Znajomość innych programów: MS Office, programów typu AutoCAD (GstarCAD), programów do obliczeń statycznych pozwalających na analizę pojedynczych elementów;
✔ Prawo jazdy kat. B;
✔ Umiejętność czytania oraz sporządzania dokumentacji technicznej elementów lekkiej obudowy stalowej (blachy trapezowe, płyty warstwowe) oraz znajomość norm i obowiązujących zasad projektowania tych elementów, które pozwalają na ich dobór i optymalizacje;

Mile widziane: Doświadczenie w handlu; doświadczenie w pracy na budowie, zwłaszcza na terenie Niemiec.

To oferujemy:
✔ Atrakcyjne wynagrodzenie;
✔ Dużą ilość szkoleń;
✔ Samodzielne stanowisko;
✔ Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
✔ Możliwość rozwoju i awansu;

Aplikacja przez:
Konstruktor - Handlowiec, Berlin [Niemcy] "PRUSZYŃSKI" sp. z o.o., Sokołów (pow. pruszkowski) (pracuj.pl)

Pracownik wsparcia księgowości z j. niemieckim

Pełny etat, umowa o pracę, specjalista (mid-regular), miejsce pracy: Motaniec (pow. stargardzki)

✔ Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
✔ Comiesięczne przygotowywanie opisanych dokumentów dla biura księgowego,
✔ Biezaca wspolpraca z niemieckim biurem ksiegowym,
✔ Archiwizowanie dokumentów księgowych,
✔ Udzielanie odpowiedzi na pojawiające się pytania oraz wyjaśnianie niezgodności (z klientami, dostawcami, biurem ksiegowym, bankami, instytucjami),
✔ Sprawy urzędowe
✔ Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
✔ Przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu,

✔ Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2);
✔ Doświadczenie w dziale księgowości,
✔ Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
✔ Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
✔ Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość przepisów o VAT, w tym WDT, WNT, export, import, transakcje łańcuchowe
  • Umiejętność obsługi programów: Comarch ALTUM oraz DATEV
  • Znajomośćniemieckiego planu kont SKR04

Pracownik wsparcia księgowości z j. niemieckim. Motaniec (pow. stargardzki);  (pracuj.pl)