System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)

Kariera

Mechanik maszyn i urządzeń
Pełny etat, umowa o pracę, pracownik fizyczny, miejsce pracy: Sokołów

Twój zakres obowiązków:
✔ montaż i rozruch urządzeń,
✔ remonty i naprawy bieżące.

Nasze wymagania:
✔ wykształcenie średnie (kierunki: mechaniczny, elektryczny lub podobny);
✔ umiejętności techniczne;
✔ znajomość obsługi komputera
✔ szybkość uczenia się
✔ duże zdolności organizacyjne
✔ umiejętność rozwiązywania problemów
✔ łatwość nawiązywania kontaktów
✔ umiejętność pracy w zespole
✔ prawo jazdy kat. B.
Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy:
✔ umowę o pracę;
✔ możliwość rozwoju zawodowego;
✔ atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia;
✔ pracę w doświadczonym zespole.

Aplikacja przez:
Praca Mechanik maszyn i urządzeń, "PRUSZYŃSKI" sp. z o.o., Sokołów (pow. pruszkowski) (pracuj.pl)

Młodszy Specjalista ds. systemu ERP

✔ wsparcie użytkowników systemu ERP,
✔ Wsparcie procesów biznesowych,
✔ wsparcie techniczne pracowników,
✔ tworzenie instrukcji oraz dokumentacji systemu ERP i systemów powiązanych,
✔ administracja i rozwój zestawień i raportów.

✔ wykształcenie minimum średnie, kierunkowe o profilu informatycznym lub pokrewnym;
✔ znajomość systemów operacyjnych firmy Microsoft oraz pakietu biurowego Office;
✔ zaangażowanie, kreatywność i samodzielność;
✔ Prawo jazdy kat. B
✔ Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

✔ stabilne zatrudnienie;
✔ otwartą ścieżkę rozwoju zawodowego.

Takie dajemy możliwości rozwoju:
✔ czas na rozwój Twoich pomysłów,
✔ konferencje w Polsce,
✔ szkolenia wewnątrzfirmowe,
✔ szkolenia zewnętrzne.

Praca Młodszy Specjalista ds. systemu ERP, "PRUSZYŃSKI" sp. z o.o., Sokołów (pow. pruszkowski) (pracuj.pl)