System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Wpieramy polskich sportowców
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Targi budowlane
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Wspieramy młodych inżynierów

25.10.2021

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma została oficjalnym partnerem programu Builder for Young Engineers. To społeczny program wsparcia młodych, początkujących inżynierów i architektów. Program ma już swoją kilkuletnią tradycję, jego pierwsza edycja miała miejsce 5 lat temu. Od samego początku jest realizowany przez miesięcznik Builder. 
W ramach programu organizator a także jego partnerzy starają się na wielu polach przybliżyć młodym architektom specyfikę różnych sektorów budownictwa, oczekiwania przyszłych pracodawców a także rynku. Częścią programu jest też konkurs, w którym jego uczestnicy mogą zmierzyć się z dedykowanym zadaniem i wygrać atrakcyjne nagrody. 
Blachy Pruszyński będąc partnerem programu wspiera go nie tylko na poziomie medialnym. Nasi eksperci uczestniczą w prelekacjach, prowadzą wykłady na Wyższych Uczelniach Technicznych w trybie on-line i na żywo, organizujemy indywidulane Dni Branżowe na Wyższych Uczelniach Technicznych, a także, w zależności od sytuacji pandemicznej, organizujemy zajęcia dla studentów na terenie naszego zakładu. Co więcej nasi eksperci są do dyspozycji studentów wskazanych uczelni, służąc im konsultacjami w zakresie wybranych technologii i produktów. 

  certyfikat partnerstwa w programie B4YE

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze