System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Wpieramy polskich sportowców
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Targi budowlane
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Rajd Świdnicki – RSMP 2021 – Byśkiniewicz i Cieślar znowu wygrali!

12.10.2021

Z zapartym tchem oglądaliśmy i śledziliśmy postępy naszych Rajdowców, a trzeba przyznać, że pierwszy sezon, nowo stworzonej klasy rally3, pojechali fenomenalnie. Już teraz wygrali 5 rajdów, z czego ostatnie zwycięstwo, w rajdzie Świdnicy zapewniło im już teraz tytuł Mistrzów Polski, w sezonie 2021! Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć jako jeden ze sponsorów, Łukasza, Zbyszka oraz cały TVN Turbo Rally TEAM. Radość najlepiej oddali po rajdzie, ich komentarze znajdziecie Państwo poniżej: 

Łukasz Byśkiniewicz:
„Jestem szczęśliwy i spełniony jako kierowca rajdowy, a Zbyszek jako pilot. Bardzo się cieszymy ze zdobycia tytułu Mistrza Polski w nowej klasie 3. Tytuł ten dedykuje mojej córeczce Basi. Jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się na starty Fordem Fiesta Rally3 i dziś utwierdzam się, że była to słuszna decyzja. Cieszymy się bardzo, że zrealizowaliśmy plan, w którym zakładaliśmy wygranie Rajdu Świdnickiego- Krause, a nie tylko „dojechanie” po punkty. (...) Zdobyliśmy komplet punktów dający nam upragniony tytuł rajdowych Mistrzów Polski 2021 bez względu na to, co się wydarzy na Rajdzie Koszyc na Słowacji. (...) Dziękuję naszym Partnerom za ten wspólny sukces: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin Motorsport Polska, Siren7 oraz szefom kanałów TVN-Discovery za wsparcie medialne.”

Zbigniew Cieślar:
„(...) W rajdach startuje się po to, aby jechać jak najszybciej i zdobywać jak najwyższe miejsca. W tym roku postawiliśmy sobie taki cel i konsekwentnie go realizowaliśmy. Rajd Świdnicki Krause pokazał, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, aby ścigać się o kolejne zwycięstwa. Pod względem statystyk ten sezon wygląda także bardzo dobrze- z 6 rajdów wygraliśmy 5 razy (...). Jesteśmy szczęśliwi, że tytuł przypieczętowaliśmy jeszcze przed końcem sezonu, który nastąpi w Koszycach na Słowacji. Dziękuję wszystkim za gorący doping i masę wiadomości z gratulacjami.”

 

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze