System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022
Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Szkolenia dekarskie
Targi budowlane
Wróć do listy

Nowe inwestycje w naszej firmie - budowa hali w Sokołowie

15.06.2022

Od początku kwietnia w dynamicznym tempie powstaje nowa hala magazynowa w naszej centrali w Sokołowie. Budynek będzie miał dwa piętra i konstrukcję żelbetowo-prefabrykowaną. Przy maksymalnej wysokości prawie 12 metrów i dwóch piętrach będzie oferował  2 tys mkw powierzchni użytkowej – po tysiącu na każdym z pięter. Wykończenie budynku będzie z wykorzystaniem naszych produktów: na dachu znajdzie się płyta warstwowa PWD-PIR-120, zaś elewację pokryje analogicznie płyta warstwowa ścienna PWS-PIR-120.

Zdecydowaliśmy się także na wykorzystanie doświetlenia poprzez okna ścienne z PCV. Z ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych warto także nadmienić, że będzie to pierwszy obiekt magazynowy w Sokołowie z windą towarowo-osobową, a także będzie połączony z istniejącą już obok halą, nowoczesnym łącznikiem nadziemnym, wykonanym w konstrukcji stalowej w obudowie szklanej.

Najważniejszy jednak, szczególnie z punktu widzenia naszych partnerów i klientów, będzie fakt, że nowa hala pozwoli znacząco usprawnić logistykę związaną z obsługą naszego programu promocyjnego "Wspólne Korzyści". Dodatkowo będzie dedykowana produktom z naszej oferty o nieco mniejszym gabarycie, takich jak np. typowe obróbki blacharskie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem tak wykonawców jak i klientów końcowych. Pełne uruchomienie hali planowane jest już na początku roku 2023.

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze