System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Szkolenia dekarskie
Targi budowlane
Wróć do listy

Konsumencki Lider Jakości 2022 dla blachodachówek i Systemu NIAGARA

12.05.2022

Trwający rok okazuje się dla nas bardzo korzystny, mimo trudnej sytuacji polityczno gospodarczej. Nie tylko pod względem biznesowy, ale także pod względem docenienia naszych produktów przez różne branżowe plebiscyty i wyróżnienia. Jednym z takich wyróżnienień, które szczególnie cieszy jest Konsumencki Lider Jakości. Nagroda ta jest przyznawana produktom w kokretnych kategoriach, na podstawie opinii konsumentów. Opinia ta powstaje na bazie badań i ankiet przeprowadzonych na próbie ponad 15 tysięcy respondentów. Można śmiało zatem napisać, że jest to miarodajny głos i ocena, którą konsumenci wystawiają produktom. 
W tym roku laur przypadł w udziale Systemowi Rynnowemu NIAGARA, który został doceniony za wysoką jakość, trwałość a także szeroką gamę dopasowanych produktów, które powodują, że każdy klient, bez względu na gust czy też projekt domu znajdzie odpowiadające dla siebie rozwiązanie.
Na tym jednak nie koniec, bo drugi laur powędrował do "blachodachówek". Klienci docenili nasze produkty za unikatowy design, ale przede wszystkim bardzo wysoką jakość, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie dachu. Cieszymy się, że nasze produkty, które pokryły tysiące dachów w Polsce cieszą się zaufaniem naszych klientów!

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze