System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022
Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Szkolenia dekarskie
Targi budowlane
Wróć do listy

II Finał Dekarskich Zawodów Wędkarskich PRUSZYŃSKI CUP 2022

03.08.2022

W przedostatni weekend lipca odbyła się druga edycja Dekarskich Zawodów Wędkarskich Pruszyński CUP o Złoty Hak Niagara. Rywalizacja miała miejsce na Łowisku Ryb Czechowizna a w zawodach wzięło udział aż 40 dekarzy! To już druga edycja naszych zawodów, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Nawet nas zaskoczyło zainteresowanie, które one wzbudziły i z przyjemnością podjęliśmy decyzję, że w tym roku również zaprosimy dekarzy do rywalizacji w przysłowiowym "moczeniu kija". Głównym organizatorem jest Blachy Pruszyński oddział Białystok i trzeba przyznać, że organizacja dopisała wspaniale. Również pogoda dopasowała się do świetnej atmosfery i była fenomenalna. 

Najważniejsi jednak byli uczestnicy, którzy w przyjacielskiej, aczkolwiek rywalizacji stanęli w szranki o Złoty Hak Niagara. Zawody trwały pięć godzin, a największa ryba, która udało się złowić ważyła aż 1,8kg! Gratulujemy. W sumie udało się złapać 69 ryb, o wadze 23,5kg - to się nazywa połów. 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim dekarzom i uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze