System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Wpieramy polskich sportowców
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Targi budowlane
Szkolenia dekarskie
Wróć do listy

Dwoje laureatów nagrody Builder Super Power

27.10.2021

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w najnowszej edycji konkursu Builder Super Power 2021, nasz zespół został nagrodzony dwiema nagrodami, w dwóch różnych kategoriach. Kapituła konkursu doceniła kompetencje, zaangażowanie a także doświadczenie Małgorzaty Lubczyńskiej i Tomasza Lewandowskiego. 

Małgorzata Lubczyńska, dyr. Marketingu w Blachy Pruszyński, to marketerka z ogromnym doświadczeniem. Od ponad 15 lat odpowiada za działanie komunikacyjne oraz marketingowe naszej firmy, skutecznie pozycjonując nas na trudnym i konkurencyjnym rynku produktów budowlanych. Te sukcesy i efekty docenili jurorzy konkursu przyznając jej nagrodę Builder Super Power w kategorii: Marketing

Tomasz Lewandowski z kolei został lauretem nagrody Builder Super Power, w kategorii: Handel i sprzedaż. Z Blachy Pruszyński, Tomek jest związany od 1996 roku i od początku jego obszarem działalności było wsparcie kanałów sprzedaży, zawsze z doskonałymi efektami. Obecnie odpowiada za nadzór właścicielski nad spółkami grupy a także oddziałami w Polsce i za granicą. Funkcje te łączy z rolą prokurenta firmy. 

Obojgu nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. 

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze