System wyceny detalicznej
Generator listy zakupów System wyceny detalicznej on-line
Drzewo kategorii produktów / wybierz i dodaj produkt do listy /
Wybrane produkty (0)
System wyceny detalicznej

Aktualności

Cztery statuetki dla produktów Blachy Pruszyński za 2022
Top Builder 2022, Kasetony Elewacyjne
FIORD ze złotym Medalem Europejskim 2021
5 statuetek dla Blachy Pruszyński
Szkolenia dekarskie
Targi budowlane
Wróć do listy

Cztery prestiżowe nagrody w rankingu ASM Budowlana Marka roku 2022

15.06.2022

Pozycję rynkową buduje się latami, podobnie jak uznanie fachowców, mistrzów dekarstwa czy dystrybutorów. Wpływa na nią wiele czynników w tym jakość produktu, jego trwałość, zaawansowanie technologiczne zastosowanych rozwiązań czy ogólna satysfakcja klientów wynikająca z obsługi.
Właśnie te, a także inne istotne wymiary są mierzone w badaniach, które co roku realizuje ASM Research, na podstawie, których tworzony jest ranking Budowlanej Marki Roku a także Budowlany Champion Roku. W naszej firmie, Pruszyński sp. z o.o., lidera rynku blaszanych pokryć dachowych i wyrobów konstrukcyjnych, skupiamy się przede wszystkim na ścisłej współpracy z rynkiem i zadowoleniu klienta końcowego. Niemniej niezależne badanie weryfikujące efekty tej wytężonej, całorocznej pracy, jest zawsze cennym punktem odniesienia. Zwłaszcza, że podobnie jak w zeszłym roku, z olbrzymią przyjemnością, możemy Państwa poinformować, że za rok 2022 aż 4 statuetki powędrowały w naszej ręce. Zdobyliśmy tytuł złotego championa roku 2022 dla całej firmy, a także nagrody w kategoriach szczegółowych w tym,  w niezwykle dla nas ważnych - blaszane pokrycia dachowe (Złota Budowlana Marka roku 2022) oraz blachy modułowe (Srebrna Budowlana Marka roku 2022). 
Te wyróżnienia na pewno zmotywują nas do co najmniej równie ciężkiej pracy przez najbliższy rok, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku i wymaganiom klientów - i pozostać pierwszym wyborem na Polskim rynku, jeśli chodzi o blaszane pokrycia dachowe. 

Masz pytania? Odwiedź nas
na FB lub Messengerze